Dwayne JohnsonI

Dwayne Douglas Johnson

7,8
56 432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dwayne Johnson

Wiem, że wielu się z tym nie zgodzi ale ja tak uważam filmy z jego udziałem są denne(np
faster, ta część szybkich i wściekłych też nie była taka fajna jak poprzednie) robi z siebie
takie super macho a taka rola do niego nie pasuje. Może to przez to, że przypomina mi się
jego rola z be cool gdzie grał takiego trochę pedała.

MrLuckyBlade

gość ma prawie 2 metry wzrostu, jest zbudowany jak tur, grywa głównie w filmach akcji (siejąc na ekranie zniszczenie), a do kina trafił jako gwiazda wrestlingu i ty uważasz, że "super macho do niego nie pasuje"???
no luz. każdy ma prawo do własnego zdania, choć z twoim trudno mi się zgodzić.

Venomix

To co widzimy powyżej jest to charakterystyka trolli. Jak się nie mają do czego przyczepić to przyczepiają się do byle czego.

MrLuckyBlade

Eee Bzdura .! Ja uwielbiam tego aktora , jest wysoki i przystojny i uważam że fajnie gra w Filmach , a w Szybcy i Wściekli dobrze zagrał . Pasuje mu ta rola . ;] jest dość silny i w ogóle . ; ]

Szacuneczek :D

MrLuckyBlade

Nie zgadzam się , The Rock idealnie pasuje na aktora kina akcji , Stallone czy Arni są już starzy a też wybitnymi aktorami nie są , wiec The Rock bardzo dobrze pasuje jako typ macho itp

użytkownik usunięty
NatsuD

Jak mogłeś... chociaż Terminatora oszczędź :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones