Corey Haim

Corey Ian Haim

7,2
722 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Corey Haim

moj uluiony aktor z dawnych lat.... nie zyje od 2010 a ja to dopiero teraz przypadkiem tutaj przeczytalam, po prawie 3 latach... az wstyd :/ no ale jak sie ma wiele innych spraw na glowie... rip corey haim! spelnione marzenia obejrze sobie w weekend :)

paper_moon_filmweb

kurcze też nic nie wiedziałem, właśnie oglądnąłem filmik który mi umknął z tamtych lat Dream a Little Dream 1989 czyli duet 2x Corey, zachodzę tutaj by zobaczyć co tam u niego słychać a tu taka nie miła niespodzianka...
a wiesz na co zmarł?

michael_69

z powodu powikłań związanych z zapaleniem płuc, jak podaje wikipedia http://de.wikipedia.org/wiki/Corey_Haim

paper_moon_filmweb

no tak, już wiem...
szkoda, naprawdę szkoda ale niektórym kasa naprawdę szkodzi... "spawał" od piętnastego roku życia, fotki z nim z imprez to dosłownie masakra... podobnie jak z "Kevinem"....
wolę go zapamiętać jako uśmiechniętego Corey'a z Prawo jazdy czy z Straconych chłopców...;)
pozdro.
























paper_moon_filmweb

No ja mam to teraz z tym,że nie po 3 latach,a po 6.... Wszedłem ocenić Prawo jazdy które wczoraj ogladałem.Normalnie porażka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones