Corey Haim

Corey Ian Haim

7,2
722 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Corey Haim

Na you tube można zobaczyć reality show, jego i feldmanna. Swietnie obrazuje ich przyjaźń, zakończoną w dość smutny koniec:((( Po tylu latach wyrzucili sobie swoje pretensje, feldmann chciał zakończyć ten rozdział, jakby wogóle ona nie istniała, tyle przeszli a ten go opuścił. Stracił u mnie bardzo dużo.

Brave26

każdy kij ma 2 końce ponoć Feldman prosił go by przestał brać ponoć Haim żucił to na jakis czas ale znów pozniej powrocił więc Feldman się odcią od niego a wiem bo też czytałem że miał wsparcie u Feldmana jak nie grał Haim w filmach na przełomie 2002 -2008 bo universal Groove jeszcze był kręcony w 2000 tylko ze premiera sie odbyła w 2006 bądż 2007 to go zapraszał do siebie by na chwile tamten by nie myślał o prochach Feldman go wspierał ale i jego nerwy mają granice mnie szalenie szkoda Haim'a choć Feldmana bardziej faworyzuje bez obrazy dla nikogo pozdrawiam

marcinczernia

Coś jak Blues Brothers... Dan Aykroyd też próbował pomóc Belushiemu w wyjściu z nałogu, ale się nie udało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones