Claire Forlani

7,6
7 446 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Forlani

... wchodzenia na nielubiane przeze mnie filmy, jak i aktorów/aktorki/reżyserów, ale jeśli chodzi o ta panią to nie mogę się powstrzymać - kobieta jest fatalna, zawsze gra w ten sam sposób, ma obrany schemat nieśmiałej, pokrzywdzonej przez los i życie ofiary i nawet kiedy chce nadać swojej postaci jakiejś charakterności, osobowości wychodzi to komicznie. Nie mnie osądzać jej urodę jak i 'talent' aktorski, po prostu jej nie lubię, nie przepadam za takim 'cipczeniem' jakie ta pani prezentuje - bezbarwna, smętna, nudna, wyróżniająca się li i jedynie zapłakanymi oczętami i minami ofiary losu. Przeżyłam z nią niejeden film tylko dzięki doskonałemu aktorstwu osób grających razem z nią - ostatnio mam nadzieję, że już nigdy więcej nie będzie jej dane grać obok sław w dobrych filmach - dla dobra mojego, i jak mam nadzieję, nie tylko mojego, poziomu cukru we krwi.

akvarko

"kobieta jest fatalna, zawsze gra w ten sam sposób, ma obrany schemat nieśmiałej, pokrzywdzonej przez los i życie ofiary i nawet kiedy chce nadać swojej postaci jakiejś charakterności, osobowości wychodzi to komicznie. Nie mnie osądzać jej urodę jak i 'talent' aktorski"

faktycznie masz jakies problemy z tym cukrem...

UnKnowN_4

Cukier smaczny jest, ale nie w takich gigantycznych ilościach jak on je nam zapodaje. Fe.

akvarko

Kobieta bardzo ładna, ale grać nie umie.
Taka jest prawda i udowodniła to już wielokrotnie.

akvarko

Rzeczywiście zawsze gra tak samo. Zapłakana i z miną mówiącą "jaka jestem nieszczęśliwa". Ja też wolałabym jej nie oglądać, bo po prostu mnie denerwuje.

akvarko

m.in. przez nią tak zachwalany "Joe Black" mi się nie spodobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones