Claire Forlani

7,6
7 446 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Forlani

Co do urody to przypomina mi bardzo Angeline Jolie. Duże oczy i usta, lekko pociągła twarz. No i w dodatku całkiem niezła aktorka.

Pitstop2

Też to zauważyłem, Dla mnie Claire jest ładniejsza od Pani Jolie.

Pitstop2

Claire > Angelina

Ciekawy szczegół: Brat Pitt (mąż Angeliny) grał z Claire w filmie Meet Joe Black.

kolow

Claire ładniejsza:)

Marilee_chan

Angelina jest ładniejsza ;) ale obie zdecydowanie maja coś w sobie.

Nickita

Dla mnie aktorki też są trochę podobne, mają identyczny typ urody:) Widziałam ja tylko w 2 filmach, w tym w "Joe Black".

Pitstop2

dokładnie, na niektórych zdjęciach wygląda niemal identycznie. obie są ładne. :)

open_your_eyes_filmweb

też to zauważyłam, zwlaszcza na filmie "Carolina Moon" ("Pod Księzycem Karolint" czy jakos tak ;P)

Pitstop2

A mi ona przypomina Anne Dereszowska;) Nie sadzicie ze sa podobne..xd

kamabella

obydwie brzydkie, ale Claire już z dwojga złego lepsza ;d

kamabella

kamabella, ty faktycznie! :) coś w tym jest. :D

mnie także przypomina Olivię Wilde, prawdopodbnie przez duże jasne oczy i dość szeroką szczękę. obie są cudowne!

Pitstop2

Claire jest piękną kobietą, bardzo naturalną, idealną do grania ról średniowiecznych księżniczek. Najbardziej podobała mi się w filmie Joe Black.
Co do Angeliny. Była fajna w filmie Przerwana lekcja muzyki, jej późniejsze role moim zdaniem nie były takie dobre.

Pitstop2

Dużo ładniejsza od Angeliny, ma subtelniejszą urodę i jest bardzo kobieca ;)

Pitstop2

a moje pierwsze skojarzenie, to podobieństwo do Natalie Portman :)

isabel87

teraz to żeś pojechał. Gdzie jej do NP ? obie są piękne, ale nie podobne. ;-)

Eron

Boże jak mnie irytują te chore porównania tych niedorżniętych nastolatek.

Pitstop2

przedewszytkim jestem za nią bo nie ma narąbane w głowie tak jak ma to jolie - angelina to tatuaż na tatuażu i sztczne usta to jest okropne co zrobiła z siebie jolie a claire jest kwintesencją kobiecości

tomucho77

Angelina ma naturalne swoje takie usta…. tez porównujesz głupio jak reszta osób tu piszących o podobieństwach domniemanych … porażka

Pitstop2

Jak dla mnie podobna do Jennifer Connelly

użytkownik usunięty
Martasek

Mnie się lepiej podoba Claire :)

Pitstop2

Podobna do Very Farmigi http://chessnoid-doubletakes.blogspot.com/2009/11/claire-forlani-and-vera-farmig a.html

henrycze

http://img842.imageshack.us/img842/4653/110620111400.jpg

Tylko że Claire jest o niebo piękniejsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones