Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

"Droga smoka"-Bo klasyka z Brucem Lee i świetny pojedynek w Koloseum.
"Samotny wilk, Mcqade"-Bo nie jest to zwykłe "łubu-du" są natomiast ładne zdjęcia i całkiem niezła (o dziwo) fabuła.

Reszta filmów to same, szajzy klasy B.Moim zdaniem gdyby Chuck tak się nie związał ze swoim bratem to może czasem grałby w ciekawszych produkcjach.

Bondman

I tu się z kolegą nie zgodzę. Pod koniec lat 70 - tych i w początkach lat 80 - tych Norris zagrał w wielu na prawdę dobrych flimach sensacyjnych np. OKO ZA OKO to moim skromnym zdaniem udany klasyk.

holstensa

A mi tam akurat Oko za Oko nie zabardzo podszedł , sceny walki w tym filmie nie były jakość specjalnie widowiskowe ,ani też inne akcjie ,chociaż napewno ten film wielu osobom się podoba .Ja osobiście wole z tych wczesnych filmów z Chuckiem Jednoosobowy Odział ,Ośmiokąt ,Mściciel z Hongkongu czy Samotny Wilk McQuade .Dla mnie są o wiele lepsze od Oko za Oko

Bondman

a ja sie z nim zgodzę przez role strażnika teksasu Polacy robią sobie z niego dowcipy :D jak by grał w tych filmach ze swoim bratem wzbudziło by to w nas wiekszy szacunek :D

michas100

Widzę wewnętrzną sprzeczność w Twojej wypowiedzi.

Bondman

Bondman : Widziałeś z nim wogóle film Kod Milczenia z 1985 ? To był 1 film który otrzymał pozytywne opinie od krytyków .Wiec nie chrząń ze tylko Droga smoka i Samotny wilk sa godnę uwagi z nim bo mało wiesz o tym aktorze

Bondman

Ten drugi film powinien nosić nazwę "Samotny Obciągacz McNorris"!:PPP
Nie urażając Fanów tego jełopa (Norrisa) ale ten gościu grał w szmirach klasy E - nie dorasta do pięt takiemu Dolphowi Lundgrenowi!
Pozdrówka dla Wszystkich!:)

Piekielny_Clown

Pierwsze filmy chucka typu zabijaka ,zabijaka czy prawdziwi meżczyzni ubierają się na czarno były zeczywiście słabe ,ale pózniejsze były dobre i bardzo dobre .Norris w latach 80 związał się wytwórnią filmową Cannon Films z którą nakrecił swoje najwieksze hity typu Zaginiony w Akcji ,Inwazja na U.S.A , Delta Force .Ta sama wytwórnia filmowa (Cannon Films ) nakręciła ze Stallonem Cobre (1986 ) z Van Dammem Krwawy Sport ,Cyborg ,Kickboxer ,Wykonać Wyrok , Z Lundgrenem Władcy Wscheświata 1987 czyli He -man ,z Bronsonem Zyczenie Śmierci 3 .Wiec to były same hiciory tamtych czasów a Chuck był jedym z najwiekszych gwiazd tej wytwórni .wiec ta wytwórnia nie krecił zadnych szmir klasy E .A samotny wilk i kod milczenia były nakrecone przez wytwórnie Orion która w 1984 nakreciła Terminatora z Schwarzeneggerem .Wiec jesli nie lubisz Norrisa a piszesz o nim to chociarz staraj się być trochę obiektywny .Pozdrawiam

bradock

Śp. Charles Bronson to był kawał Twardziela!

Piekielny_Clown

Tu się zgodzę, Bronson wymiatał. Dziwię się tylko wcześniejszej wypowiedzi kolegi:
cytat: "Nie urażając Fanów tego jełopa (Norrisa) ale ten gościu grał w szmirach klasy E - nie dorasta do pięt takiemu Dolphowi Lundgrenowi!"
Nie za bardzo wiem o co biega. Oczywistym jest, że większość filmów z Norrisem nie jest arcydziełami, ale sorrrrrry, z tego co sobie przypominam to Dolph Lundgren nie zagrał chyba w niczym ponad klasę B...

gggggrzegorz

Chuck miał znacznie wiencej udanych filmów kinowych niż Dolph .

bradock

idzcie sobie po obciągać

burza333

Zboczek

Bondman

Jeszcze "Zaginiony w akcji 1" trawie bo mozna się rozerwać jak się ma zły dzień. Reszty nie lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones