Chester Bennington

Chester Charles Bennington

7,1
422 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chester Bennington

że Chester od czasu do czasu używa j. polskiego. Kiedyś widziałam filmik gdzie coś powiedział po polsku, a przynajmniej mi się tak zdawało. A dziś oglądając koncert z Cadem z 2004 przy piosence Breaking the Habbit znów coś usłyszałam. link to filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=oRb-v-OwNuA czas 3.50

pyszenka

LOL? W 3:50 masz normalny tekst piosenki, nie ma tam nic po polsku.

"a przynajmniej mi się tak zdawało" - raczej właśnie to. Bez sensu temat.

lostek815

To był język polski, powiedział "jestem gej". Wsłuchajcie się...

platyna_2

wale nie powiedział ,,jestem gej,, tylko coś innego w sumie nie wiem co ale to nie był język polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na pewno.....

linkinpark13

Haha, przecież wiem:D Tak się droczę...
Ty jesteś tą puszczalską z którą się wykłócałam wcześniej?

platyna_2

spadaj .nie powinno cię obchodzić co piszę a to ,,Wsłuchajcie się..,, jest do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ty wogóle go lubisz ??????????????

linkinpark13

Jasne, że go lubię. Jestem fanką Linkin Park zanim się zeszmacił. Filmweb nie jest dla Ciebie dziecko, tutaj dorośli Cię zjedzą.

platyna_2

Słuchaj dziecko to ,,TY DOROŚNIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

linkinpark13

Ja piwo bez problemu kupuję. Jak tam w gimnazjum? Koledzy ci dokuczają przez czarne paznokcie?

platyna_2

Spadaj nikt mi nie dokucza a może tobie.

A tak pozatym nie jesteś dorosła go dorośli nie odpisują tak jak ty, chyba że jesteś jakaś upośledzona!!!!!!!!!!!!
Co????

linkinpark13

Dorośli odpisują z mniejszym taktem niż ja. Chodzi mi o tych po 30tce. Widzisz, używam tak zwanego sarkazmu. Powinnaś o tym mieć gdzieś w 4 klasie podstawówki więc bądź cierpliwa, niedługo się dowiesz.

platyna_2

Linkin Park się nie zeszmaciło po prostu nie mają już po 20 lat tylko około 35 ludzie i czasy się zmieniają. Po prostu dorośli i nie mają powodu by się buntować. Jeśli nie umiesz zaakceptować swojego idola po zmianie to znaczy, że on nie jest twoim idolem, a ty nie jesteś jego fanem.

zuziula97

Zgadzam się. To by była czysta hipokryzja, gdyby śpiewali o czymś, czego nie czują, a przecież nigdy tego nie robili. Każdy człowiek się zmienia(kiedyś twierdziłam, że się nie zmienię, jednak byłam w błędzie) i tak jak często akceptujemy swoje zmiany, tak i musimy zaakceptować innych, w innym przypadku mogą nas nie obchodzić. Artysta nie lubi być monotonny, uwelbia zmiany, które nadają charakter jego pracy, dlatego Linkin Park tworzy, eksperymentuje, bo wiedzą dobrze, że z połączenia wielu rzeczy może powstać coś niezwykłego. Kto jednak nie wyznaje tych zasad nie ma prawa być nazywanym prawdziwym artystą, a tylko gwiazdką sezonu, bądź nawet jednego hitu.

zuziula97

Nom, byli moimi idolami jak miałam 12 lat, ale z tego wyrosłam;] Pozostał jedynie sentyment więc gdy słyszę te gówniane piosenki, które nadal starają się nazywać nu-metalem mimo, że są delikatniejsze niż pop to zbiera mi się na wymioty. No wybacz zuziula:P

Blu_jewel no, wszystko ładnie pięknie, pisałaś o Linkin Park jakby rzeczywiście tworzyli wspaniałą muzykę... Zdradzę ci tajemnicę. LP to nic innego jak papka dla zbuntowanych nastolatków, którzy chcą budzić respekt w szkole i kozaczyć "Słucham Linkin Park, jestem złym chłopcem". Wybacz Misia, może i lubisz LP, masz do tego prawo... Jednak to co oni tworzą ma się nijak do dobrej muzyki.

platyna_2

Co to to nie. Ja pokochałam LP gdy miałam 14 lat. Byłam tylko trochę zbuntowana, ale nie miałam przed kim szpanować, bo nawet nie ubierałam się na ciemno itp., miałam mało znajomych, a wszyscy wokół słuchali disco polo. Każdy ma swój gust, a ich muzyka mi się podoba, a niektóre teksty oddają moje uczucia. Od chwili ukończenia gimnazjum cieszę się z życia. Ich muzyki jednak słucham nadal. Jakby nie patrzeć każdy muzyk stworzy coś co będzie super, albo coś co będzie do bani. Ty pewnie znasz inne zespoły, które ubóstwiasz teraz. Ja np. doceniam też Muse, Seether albo My chemical romance(akurat oni nie do końca mi się podobają).
To tylko i wyłącznie twoja decyzja, że przestałaś ich słuchać oraz twój gust jak ich oceniasz.
Nie stawiam ich na piedestale, bo jest wielu innych utalentowanych artystów, ale dla mnie znaczą wiele
nie ważne, że raz wyjdzie im coś gorzej, bo tego nie muszę więcej słuchać, ale nadal są na przyzwoitym poziomie.

A jak to już ktoś kiedyś powiedział zeszmaciła się Chylińska, a nie LP.

Blu_jewel

Wzruszyła mnie Twoja historia:P Każdy przeszedł jakiś etap w życiu jednakże nie zmienia to faktu iż LP tworzy chałę. Gówno przybrane w złotko nadal jest gównem, zapamiętaj:P
"Ty pewnie znasz inne zespoły, które ubóstwiasz teraz."
Ubóstwiać nie ubóstwiam, ale lubię. Tyle, że niektóre z tych zespołów już nie istnieje:P
"To tylko i wyłącznie twoja decyzja, że przestałaś ich słuchać oraz twój gust jak ich oceniasz."
Oczywiście.
"nie ważne, że raz wyjdzie im coś gorzej, bo tego nie muszę więcej słuchać, ale nadal są na przyzwoitym poziomie."
nu-metalem jednak tego nazwać nie można. Zdecydowanie przeważa elektronika i wokal Chestera w tym wypadku, który jest typowo "rockowy" nie zdaje egzaminu. I jeśli poziom 2/10 jest według Ciebie przyzwoity to tak, masz rację:)

platyna_2

Dla Ciebie LP tworzy chałę, a dla mnie niektóre inne zespoły tworzą chałę.
Mi nie zależy na tym, aby grali nu-metal, bo nawet nigdy ich styl taki nie był.
Może to czego słuchasz obecnie też jest chałą, ale boisz się do tego przyznać lub sama dobrze tego nie wiesz i jest tak samo jak w przypadku LP, o czym przekonałaś się później. Zespołem nie jest co prawda Justin Bieber i chciałabym wiedzieć jak oceniłabyś go w tej skali 1/10 w porównaniu do LP (jak dla mnie jest to 0 z !). Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził-taka puenta na zakończenie.

Blu_jewel

"Zespołem nie jest co prawda Justin Bieber i chciałabym wiedzieć jak oceniłabyś go w tej skali 1/10 w porównaniu do LP "
Według mnie Bieber i LP to porównywalna ocena, niemal ten sam poziom.
"Może to czego słuchasz obecnie też jest chałą"
Szczerze w to wątpię:)
"Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"
Oczywiście, jednak były zespoły, które były bardzo blisko tego. Które rzeczywiście tworzyły prawdziwą muzykę;]

platyna_2

Może podasz kilka propozycji twoich gustów muzycznych? Pomijając największych gigantów typu Guns n' roses i Nirvanę. Jestem bardzo ciekawa. Z wyrównaniem LP do Biebera to ostro przegięłaś, ale widocznie lubisz wkurzać ludzi.

Blu_jewel

No ok. Portishead, Thom Yorke, Jefferson Airplane, Cibo Matto, Rasputina, Flashbulb, Devics.
Nie przegięłam moja mała:) Nie lubię wkurzać ludzi, wyrażam swoją opinię.

platyna_2

Portishead straszne nudy jak dla mnie, choć gościówka ma dobry głos(odbieram wrażenie jakby od samego słuchania nawiedzała mnie melancholia), Thom Yorke w porządku, choć wolę go z muzyką Radiohead, Jefferson Airplane-muzykę i teksty mają dobre, ale wokal mnie nie zachwyca, Cibo Matto mają przyjemne piosenki, ale z okresu przed rokiem 2000, Flashbulb-to sama muzyka, ale mnie zachwyca(Undiscovered Colors słyszałam jakieś 2 miesiące temu), Devics jest świetne(wokal i muzyka super, mi bardziej pasuje niż Portishead).
Tak właśnie oceniam tą muzykę.

Blu_jewel

Cóż mogę powiedzieć... Jestem melancholikiem.

platyna_2

Wiem, że nieraz życie jest do bani, ale w takich momentach trzeba podnieść uszy do góry i iść przed siebie :)

Blu_jewel

Jestem pesymistką:F

platyna_2

Ja też bywam i wiem, że trudno odnaleźć nutkę optymizmu, ale jest to możlwe, trzeba tylko chcieć :)

Blu_jewel

Często sobie nucę Acapulco. Czasami pomaga.

linkinpark13

Jak byłam w Twoim wieku to znałam na pamięć wszystkie piosenki Linkin Park i na dodatek wiedziałam co to znaczy. Ale to było gdzieś 10 lat temu...

platyna_2

Akurat znałaś ty głupico przemądżała

linkinpark13

Owszem, znałam. Widzisz, nie każdy ma dopalacza z angielskiego jak ty.

platyna_2

Ja też znam wszystkie piosenki LP na pamięć :) Tylko fragmentami już trochę zapominam. Co prawda nie do końca rozumiałam, ale teraz już rozumiem. Ps. Jak ma nie być końca swiata jak tu tyle nienawiści już w najmłodszych

pyszenka

To nie jest "jestem gej" tylko "I instigate" ehh :P Tak samo może ci się wydawać jak niektórzy artyści śpiewają "Bo ja", które w rzeczywiście jest "But I" lub słynna piosenka Richarda Marxa-Right here waiting gdzie na początku słychać podobnie brzmiące słowa do "Osiem zapałek", a to nic innego jak "Oceans apart"

Blu_jewel

Eeee, on śpiewa "jestem gej". aj em priti siur:P

platyna_2

Musisz się nabijać?

Blu_jewel

Musisz wszystko brać tak powaaaażnie?:P

platyna_2

Heh, czasami tak mam :P

Blu_jewel

Hyhy, no to w Internecie to nie przejdzie:P Z reguły czepiają się 12letnie dzieci;] To dobry sposób by je rozróżnić na dzień dobry. Np taka linkinpark13 :)))

platyna_2

No ja akurat mam już 18, nie czepiam się o byle co i potrafię część opinii zachować dla siebie. Nienawidzę również takich osób(dzieciaków), które myślą, że zjadły rozumy i bronią ostro swoich racji nie umiejąc poprzeć ich właściwymi argumentami. Z upartymi się nie wygra niestety.

Blu_jewel

A ja ich nie nienawidzę. Ja się z nich śmieję:) Co jak co, ale taka banda potrafi człowiekowi poprawić humor. No to jestem troszkę starsza od Ciebie:P

platyna_2

Można się i pośmiać, bywa dużo takich sytuacji :)

platyna_2

Ja nie jestem dzieciakiem a może ty jesteś?? tylko nie chcesz się przyznać!!!!!!!!!!!!!!!!!

A może to piwo pomieszało ci zmysły!!!!!!!!!!!!!
Które tak kupujesz

linkinpark13

Wciśnij trochę więcej shifta+1 bo ktoś może nie zauważyć, że krzyczysz... Dostałaś już pierwszą miesiączkę? Podobno te najbardziej mieszają kobietom w głowach.
Czy mi piwo pomieszało zmysły to nie wiem... Wiesz co? Zrób eksperyment. Idź do pierwszego lepszego monopolowego i zapytaj kolesia z piwem czy piwo pomieszało mu zmysły. Później wpadnij i mi napisz co odpowiedział.

platyna_2

jeden rozbraja drugiego ;pp
szczerze to wychodzi że platyna_2 ma 2 osobowości
w 1 jest chamską a w 2 spoko dziewczyna.

linkinpark13 jest nieogarnięty... właściwie wiesz że ze statystycznych wynika osoba która przkeracza 3 wykrzykniki jest chora psychicznie?

a Blu_jewel to terminator nie do wkurzenia ;pp

ja osobiście jestem fanem LP i powiem tyle że obydwa stylem mi sie podobają i w dupie mam zdanie innych bo to mój gust.
Najważniejsze że grają z pasją, dla fanów i na temat...

Porównajcie sobie biberka i jego piosenkę praktycznie o niczym 'bejbe'
a Linkin Park - What i've done. Gdzie tematem jest jak ludzie niszczą świat....

mariobux

Ja jestem bardziej jajcarą:) I ktoś albo się obrazi na moje żarty albo przyjmie je na luzie:) Dla tych drugich, którzy potrafią zachować dystans jestem spoko dziewczyną:P
Bieber i LP to zupełnie inny rodzaj muzyki wszak oba mają to do siebie, że się nudzą. LP nie jest ponadczasowe, a to że tematem przewodnim jest niszczenie świata w "What I've done" świadczy jedynie o tym, że zdają sobie sprawę z tego co inni;] Bo to wiadome jest już od wielu lat.

mariobux

Jaki psycholog :P A ja niby terminator, dobre xD Mi też się podobają dwa style LP. Każdy lubi co chce, nie musimy narzucać innym własnej woli.

Blu_jewel

Nikt tu nie mówi o narzucaniu czegokolwiek. Nie można jednak mylić pojęć;]

platyna_2

No tak, racja. Mój błąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones