Chester Bennington

Chester Charles Bennington

7,1
419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chester Bennington

http://www.youtube.com/watch?v=tPAsSv7FsrU

Filmik nakręcony przeze mnie na koncercie Linkin Park w Berlinie.

lostek815

Jakby było się czym chwalić:D Jak się spotkasz z Jamesem Marstersem i wypijesz z nim piwo to ci będę zazdrościć:P

platyna_2

Ja zazdroszczę chociarz to grzech ale tak jest, taż chciałabym być na koncercie napewno było super!!!!!!!!!!!!!

linkinpark13

Jesteś przykra, naucz się pisać.

platyna_2

spadaj i przestań komentować moje wszystkie wpisy

linkinpark13

Bo co? Mówiłam ci, że tutaj nie będziesz miała życia. Na tym forum fani mają trochę oleju w głowie. Nie nadajesz się tutaj.

platyna_2

A może ty się nie nadajesz STARAMALEŃKA

linkinpark13

Pamiętaj, że zwracasz się do elity

platyna_2

Jakiej kurde elity chyba srity to ok!!!!!!!

Niby w czym jesteś lepsza odemnie co????
To że jesteś starsza to nie znaczy mądrzejsza, jakbyś nie wiedziała!!!!!!.Starsza tylko na papierze

linkinpark13

Właśnie dzięki Twoim nienawistnym wypowiedziom mogę spokojnie stwierdzić, że mądrzejsza od Ciebie również jestem;]
W tej chwili nie wiesz co robić, czujesz że serce ze złości zaraz Ci wyskoczy, tak strasznie się przejmujesz tym, że ktoś może napisać iż Twój Chesterek brzydko śpiewa...

platyna_2

Hej dziewczyny spokojnie. Platyna, widzę że i tutaj jedziesz po innych. Dlaczego choć trochę nie przystopujesz? Kurde, dziewczyna po prostu lubi Chestera, co w tym złego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones