Chester Bennington

Chester Charles Bennington

7,1
422 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chester Bennington

Co myślicie o solowym projekcie Chestera? To będzie forum po prostu na pogaduchy o LP i Chesterze :D Więc Fani pierwszy temat: Dead By Sunrise Co o tym myślicie? I wiecie gdzie mogę znaleźć jakiś ich kawałek? Bo ja znalazłam tylko kiepskie koncertówki :. Acha moim zdaniem dobry pomysł- Mike ma Fort Minor to Chester nie może mieć DBS?? Pomysł ma ode mnie tym bardziej wielkiego plusa bo podobno ich muzyka ma iść stanowczo w Rock! :D Słychać to zresztą nawet na kiepskich koncertówkach :)

Mala_Lady_Punk

Ja myślę, że to będzie świetne. Też słuchałam tych koncertów. Nie mogłam zrozumieć nic, bo dźwięk był za głośno ale brzmienie było niesamowite.
Płytka ukaże się na jesieni-nie mogę się doczekać!!!

Blu_jewel

byc moze to slyszeliscie ale podaje:P

http://www.youtube.com/watch?v=DBMaJrB_DU8

jak dla mnie BOMBA (no i podobno z jego solowej plyty:D)

kamil15

Ja słyszałam ;] Uwielbiam ten kawałek ;)))) Tylko on jest już trochę stary, a ta wersja którą podałeś jest "odnowiona" ;)

Jeszcze podoba mi się to: http://www.youtube.com/watch?v=RLBnfsQGK48 (sorry, że taka wersja :. xo). Osobiście uważam, że DBS będzie mistrzostwem ;] albo to: http://www.youtube.com/watch?v=P3dpqsN3Ka0&feature=related to normalnie ;O Jak usłyszałam to musiałam zęby z podłogi zbierać, bo szczęka mi opadła. Z niecierpliwością czekam na płytę ;) Już zbieram na nią kase xo

Mala_Lady_Punk

Walking in circles bardzo śliczne. Wydaje się dosyć smutne czy jakoś tak ale ma power. A ta druga My suffering to normalnie wymiata, z tym jak Chester szybko śpiewa-prawie jakby rapował ;P

Blu_jewel

No to ty rapu nie słyszałaś o.O Nie, to jest prawdziwy ROCK ;] W stylu, którego największe gwiazdy Rocka nie powstydziłyby się.

kamil15

To jest Morning after. Mam to na kompie chyba od roku ;) Jest świetna, bo Chaz świetnie śpiewa i Julien-k zrobiło muzykę do tego utworu. Słyszłam gdzięs nawet tego koncertówkę ;)

Mala_Lady_Punk

krążek Chestera będzie nazywał się "Out Of Ashes" i jego wydanie planowane jest na wrzesień!!:D

Okładkę plyty możecie zobaczyć tu - http://www.blogcdn.com/www.noisecreep.com/media/2009/07/dead-by-sunrise-200-0710 09.jpg

Mala_Lady_Punk

ale powiem wam że CRAWL BACK IN nie za bardzo mi się spodobał... :) mam nadzieję że reszta będzie bardziej warta uwagi:) trochę się zawiodłam tym pierwszym singlem :)

AnnBennington

Ojej... a mi wręcz przeciwnie :)) CBI baaardzo mi się spodobało, ale Fire już mniej. No cóż, każdy ma inny gust :)

Mala_Lady_Punk

jeszce pytasz? PLYTA BOMBA!!!!! przypadkiem sie dowiedzialam o drugiej ,
takiej luznej formacji chestera, bylam przerazona wizja tego co moge
uslyszec z raci iz nie slucham tego rodzaju muzyki o ktorym byla mowa w
pismaku w ktorym dopadlam artykul o DBS. No ale jak odpalilam utwory
...ahhhh na In The Darknes az sie poryczalam ! :D
Ogolnie plyta udana, kawalki swietne , kazdy ma swoj klimat, slowa powalaja
z nog, a sam chester brzmi na nich hmm jak to okreslic... świeżo ;] świezo
w tym sensie, ze ja osobiscie odnioslam wrazenie iz DBS dla chestera jest
juz calkowitą kwintesencja spelnienia jego marzen - ma w tej chwili
wszystko, kochajaca rodzine, swietna kapele LP , znana lubianą i powazana i
dostakowo DBS, w ktorym styl odzwierciedla taki jaki zawsze chcial. ;] ajjj
az sie sama zaplontalam w slowach ;p
LP, DBS & FM - RULEZ!!!!!! :D

WiedzmaTiona

z tego wrazenia cala mase bykow porobilam... az wstyd :( SRY :(

WiedzmaTiona

DbS:OoA - album bardzo fajny - kawałki wpadają w ucho - zalatuje też czasami LP ale wybaczam :) przeważa inny klimat - klimat Chestera - let go, fire - miażdżą :D :D :D

emqbro

damn :P mialo być let down :P tak to jest jak sie pisze w pracy i w pospiechu :) pozdro

Mala_Lady_Punk

moim zdaniem to będzie chała wolę LP <3 jak Chez tam śpeweał <33

Mala_Lady_Punk

ciiicho bo jeszcze DBS będzie bardziej znane niż LP ^_^.

użytkownik usunięty
Mala_Lady_Punk

jestem wielka fanką LP (mam 6 płyt)ale uważam że DBS gra lepszą muzyke

Boże to ja jestem fanką do kitu, mam tylko jedną płytę. Nie no szczerze nie sądzę, że aby być fanem trzeba mieć wszystkie płyty zespołu, na pewno nie kupiłabym wszystkich, bo przynajmniej 2 z nich były do kitu (MTM i Collision Course z tym co nie wiem jak się nazywa :.)

A co do DBS to się troszkę zawiodłam, są fajni, ale ja stanowczo wolę LP :)

Mala_Lady_Punk

A ja kocham dosyć, że wszystkie piosenki LP(oprócz większości tych z Jayem-Z)i nie mam żadnych zastrzeżeń do MTM(chociaż są inne to trzeba czasem sobie trochę odmienić), to jeszcze pokochałam utwory DBS (być może dlatego, że czekałam tak długo na wydanie "Out of ashes"). ;)

Blu_jewel

Trzeba czasem trochę odmienności, to prawda, ale jak dla mnie MTM była kiczowata i nudna. Jak chcę odmienności szukam nowych zespołów.

zgadzam się ;-)
również jestem wielką fanką (mam wszystkie płyty LP włącznie z DBS) tzn.mam fobie na punkcie Chestera mogę słuchać jego śpiewu na okrągło ...nigdy mi się nie znudzi...niedawno minęło 10 lat mej miłości do niego :D:D:D Pozdrawiam wszystkich fanów i fanki :D

FallenAng3l

Ja też uzależniłam się od niego. Słyszałam już wielu rockowców młodego pokolenia(tzn. tych urodzonych po roku 1970 ), ale głos Chestera jest tym, który według mnie ma to "coś". To prawda, że teraz śpiewa może trochę delikatniejsze piosenki, ale wykonuje je we wspaniałym stylu.

Blu_jewel

Zespół Nickelback może wam się spodobać :)) Podobny styl...

A jaka jest wasz ulubiona piosenka? ;D

Johnny_D

Nom Nickelback też ma fajne piosenki :)
Moje ulubione pioseni DBS to: Walking in circles, Inside of me, Let down, Into you, The Morning after, choć naprawdę uwielbiam wszystkie oprócz Give me your name.

Johnny_D

Ja za Nickelback nie przepadam lubię ich jedną piosenkę, ale nawet nie pamiętam tytułu.
Moja ulubiona piosenka DBS to Crawl Back in.

Mala_Lady_Punk

Być może chodzi ci o "How you remind me". Ja też aż tak nie przepadam, ale mają kilka fajnych piosenek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones