Chester Bennington

Chester Charles Bennington

7,1
418 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chester Bennington

Sądzicie, że zespół zniknie? Może Mike pociągnie grupę dalej,albo znajdą następcę?
No kurde, jeszcze mną rzuca!!! Powinienem czuć smutek, a tylko mega wk---ienie!

kilik17

moim zdaniem, Mike pociągnie zespół dalej. Zauważ, że na OML Mike częściej udzielał się wokalnie niż Chester. Mike, z resztą wydaje mi się stabilny psychicznie na tyle, żeby nie załamać się i nie zawiesić zespołu, ale tworzyć nadal z kumplami znanymi od lat. Wiadomo , że jeżeli LP będzie miało jedynie wokal Mike to muzyka raczej nieco straci na ciężarze, siłą rzeczy wątpię by do gitar w dropd flat mógł wrzeszczeć z siłą Chestera, ale zawsze lepsze to niż rozpad LP na zawsze. W ogóle uważam, że na śmierci Chestera straci całe środowisko Rock'n'roll, bo to dzięki niemu młodsze pokolenie zaczynało słuchać rocka, potem sięgając po starsze dokonania grup rockowych jak nirvana czy acdc.

cykul

bez Chestera LP nie będzie takie samo zawsze LP miał to coś a teraz ....

cykul

Dokładnie, sam zaczynałem przygodę z muzyką rockową od Linkin Park. Później przyszła Metallica, AC/DC, Bon Jovi itd. Grupa raczej się nie rozpadnie, ale to już nie będzie to samo.

Emdzej91

Ja też zacząłem od Linkin Park. Przeszedłem dalej do Kiss, Kick Axe, Metallica. Teraz słucham trochę Black Veil Brides.
I mam w pamięci taką śmieszną anegdotkę. Kiedy włączyłem po raz pierwszy In The End: moi rodzice powiedzieli, że nie znają tej piosenki Phila Collinsa. Na samo wspomnienie mam banana na twarzy.

kilik17

Ledwo chłopak odszedł A wy już zastanawiacie się czy zespół będzie istniał. Co za mentalność. Tak jak wszyscy teraz krzyczą , dlaczego mieli iść na koncert bla bla bla. Co to za argumenty,kuźwa.

aron_4

Cieszę się że udało mi się wybrać na ich koncert w 2012 roku. Gdyby nie to że w czerwcu czekałem na narodziny córki pewnie wybrałbym się ponownie. Niezapomniane przeżycie. Dla mnie LP bez Chestera to już nie to samo :(

kilik17

Dla mnie zespół to się skończył po dwóch pierwszych płytach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones