Chester Bennington

Chester Charles Bennington

7,1
419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chester Bennington

...wie jak powstała piosenka "Little Boxes"? Czy LP sparodiowało to sobie? Czy coś?? Bo ostatnio natknęłam się na tą piosenkę i na Youtube.pl i na wrzuta.pl i to śpiewa Chez głosem małego dziecka, piosenka trwa 51 sek. i jest Sweet i śmieszna a jak wpisałam ta teksty.org tytuł, to mi wyskoczyła tylko jedna piosenka jakiegoś kolesia (nikogo z LP) ta piosenka jest dłuższa i zgadza się tylko cała druga zwrotka i kawałek pierwszej... Help?? Bo ja już nie wiem o co chodzi... http://www.wrzuta.pl/audio/b1okgU1t0f/linkin_park_-_little_b...

To jest ta piosenka... i jak ktoś ma dobry słuch mam wieeelką prośbę: Czy ktoś mi napisze tekst? bo ja tak ze słuchu nie umiem a chcę to sobie przetłumaczyć przy okazji:D

użytkownik usunięty
Mala_Lady_Punk

Faktycznie Chester nagrał piosenkę "little boxes".Z tego, co wiem miała posłużyć w początkowym intrze dla jakiegoś serialu amerykańskiego.Mnie się ona również podoba, tą piosenką potwierdza swój uniwersalny głos.

Pssssssssssss ten Chester jak i caly LP to jedna wielka PARODIA!!

angelofdeath50

TAAAA, to Parodia:D idź się schowaj, i posłuchaj 50 groszy:D:D:D

Mala_Lady_Punk

co za idiotka... znasz coś takiego jak google? zajmij się jakimiś książkami i dorośnij, bo żal mi ciebie.

MadMatt

co za idiota... Znam coś takiego jak google ale po co mam szukać tam jak mogę spytać tu? Nie znasz mnie.... ja czytam więcej książek niż możesz sobie wyobrazić, Mogę się założyć że nie słyszałeś o Grishamie, Brownie (no o nim może z telewizji:.) A już na pewno nie słyszałeś o Terakowskiej :. i nie dorosnę- jestem DZIECKIEM mam dopiero 13 lat! denerwują mnie takie debile... a ty ile masz lat?? 16?? taaaak... jesteś bardzo dorosły:.

Mala_Lady_Punk

Ta piosenka to intro serialu The Weed. Podobno zespoły robią covery tej piosenki i chyba wstawiają to do czołówek jakichś odcinków. Myślę, że pomogłam. A oto tekst do tego co chester śpiewa:
Little boxes on the hillside,
Little boxes made of ticky tacky,
Little boxes on the hillside,
Little boxes all the same.

There's a green one and a pink one,
And a blue one and a yellow one,
And they're all made out of ticky tacky,
And they all just look the same.

And the peoples in the houses,
All went to the university,
And they all get put in boxes,
And they came out all the same.

And there's doctors and lawyers,
And bussiness executives,
And they're all made of ticky tacky,
And they all just look the same.

Blu_jewel

trochę się pomyliłam w tekście ale myślę, że się skapniesz i poprawisz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones