Chester Bennington

Chester Charles Bennington

7,1
422 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chester Bennington

http://lpzion.org/2903/lp+pomaga+spelnic+ostatnie+zyczenie

To niesamowite do czego zdolni są tak znani ludzie. Potrafią uszczęśliwić kogoś w ostatnich chwilach jego życia.

Btw. Antyfanów prosiłbym o niewypowiadanie się w tym temacie ponieważ myślę, że to nie miejsce na jakieś kłótnie czy coś.

lostek815

Niesamowite byłoby gdyby Linkin Park mieli ostatnie 10 dolarów i całość daliby temu chłopcu. Jeśli ma się dużo pieniędzy to się nie oszczędza na dzieci. Wiem coś o tym, bo po wypłacie zawsze z 50zl bezdomnym wrzucam. Nie ilość datku się liczy, nie świadczy to o dobrym sercu Linkin Park i Chestera. Świadczy o dobrej reklamie do szykującej się kolejnej płyty czy też trasy koncertowej... (nie wiem, nie siedzę w tym temacie głęboko).

BelleGunness

Lol, dzieciak jest nieuleczalnie chory i po co mu te $10 czy $10000? I nie mów o reklamie bo przecież ta sytuacja wynikła z inicjatywy chłopca, a nie zespołu.

lostek815

http://demotywatory.pl/3166452/Niektorzy-pomimo-slawy-potrafia-okazywac

Już drugi o LP na głównej :)

lostek815

Skończ się podniecać Linkinami. Reklamują się cierpieniem chłopaka, to powinno być karalne. W pobliskiej wiosce 14letni chłopak cierpi na dystrofię mięśniową i jakoś Linkini do niego nie przyjechali. Bo to źli ludzie są.

platyna_2

"Reklamują się cierpieniem chłopaka..." Co za durnowate podejście... wy antyfani chyba nigdy nie sięgniecie po mózg i logiczne myślenie, byle tylko najechać na zespół, wokalistę, etc. LP są sławni w ch* i tego nie da się ukryć nie ? Są ikoną pewnej subkultury i tego też nie da się ukryć nie ? Są w mediach i tego k****a też nie da się ukryć, więc LOGICZNE jest, że paparazzi i reporterzy ciągają się za nimi krok w krok, trzeba by być pieprzonym ninja, żeby media nie dowiedziały się, że wyjeżdżasz w ch* daleko, żeby pokazać się choremu chłopcu, który miał akurat takie życzenie. Czaisz ? To media robią z tego pozerstwo, Chaz, czy Mike nie podszedł do kamery i nie powiedział "cześć ludzie, dziś pokażemy jacy będziemy zajebiści i pomożemy choremu chłopcu", nie! To media wywęszyły sprawę i rozdrapują to, bo to zajebisty temat do gazety. A chłopiec sobie zażyczył wizyty LP, Ozzyego i kogoś tam jeszcze! Nie żeby sobie pozowali, żeby ON mógł ich spotkać na żywo! Dotarło do tej pustej czachy, czy mam rozrysować Ci schemat sześciolatku ?!

4cryingwolf

Mądre słowa.

4cryingwolf

Tak czy siak niczego się nie robi bezinteresownie. Ale tego Cię życie jeszcze nauczy, nie bój się. Moja "czacha" jest pełna mądrości niezwiązanych w ogóle z Linkin Park, a lat mam cztery razy tyle co ty napisało (nie masz zaznaczonej płci na profilu). Ja antyfanem nie jestem, mało tego, jestem fanką twórczości od Hybrid Theory po Meteorę więc Twoje oszczerstwa niespecjalnie się sprawdzają w praktyce. Zanim więc zaczniesz się pocić przed klawiaturą i skupiać się na obrażaniu to użyj w/w przez ciebie (o ironio!) logiki, potem policz do 10 a potem coś łaskawie napisz. Poza tym z autorem tematu kiedyś miałam niesnaski więc to była czysta prowokacja. No ale tego też nie rozumiesz. A panna HollywoodDirector nie zrozumiała żartu "bo to źli ludzie są" - "bo to zła kobieta była".

platyna_2

To, że Ty niczego nie robisz bezinteresownie nie oznacza, że zaraz cały świat musi taki być. Jednak życie Cię tego nie nauczy, bo już zawsze będziesz siedziała w swoim odwiecznym przekonaniu "coś za coś", więc idź się wypchaj tymi swoimi "mądrościami" o które aż się boję spytać, a w zamian dam Ci kostkę cukru (coś za coś). Nie obchodzi mnie ile masz lat, skoro zachowujesz się tak, jakbyś miała ich cztery razy mniej.

4cryingwolf

Nie oczekiwałam, że zrozumiesz. Cóż... człowiek bezinteresowny robiąc dobry uczynek nie czuje wewnętrznej ulgi, nie czuje się lepiej z tym, że komuś pomógł. Wiele razy ludziom pomogłam, w wielu przypadkach, mam cholernie dużą empatię a mimo to uważam, że nie jestem osobą bezinteresowną. Dlaczego? Dlatego, że zawsze są jakieś czynniki, konsekwencje. W tym wypadku poczucie, że zrobiło się coś dobrego dla innej jednostki. Samo to jest celem. A jak jest cel to automatycznie wyklucza się z bezinteresownością. Zastanów się nad tym zanim od razu negować wszystko co napiszę tylko dlatego, bo nie mam mokrych majtek na widok klaty Chestera. Pozdrawiam ;)

platyna_2

'źli ludzie są' ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Że co?!

lostek815

zwykłe pozerstwo

lostek815

sam był pokrzywdzonym chłopcem, więc w sumie się nie dziwię
najlepiej nie zwracaj uwagi na te niepozytywne komentarze, może i to jest reklama, ale dzięki niej jakiś chłopiec otrzymał kilka najlepszych momentów swojego życia.

lostek815

Do tych co piszę, że nie robił tego bezinteresownie: Otóż ma on wystarczająco pieniędzy ze świetnej muzyki jaką tworzy wraz z Linkin Park, czy nawet Dead By Sunrise i jest na tyle znany, że nie musi się promować w ten sposób. Więc zrobił to całkowicie bezinteresownie. Zespół Linkin Park udziela się charytatywnie (chociażby ostatnia akcja Power The World czy Music For Relief).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones