Brad Delson

Bradford Philip Delson

powrót do forum osoby Brad Delson

Na stronach o Chesterze i Mike'u jest całkiem sporo wpisów jak na strony muzyków, którzy w żadnym filmie nie zagrali, a tutaj pustki... Spox gość.

Gladka

Zgadzam się, chłop jest spoko ;) nie podoba mi sie jedynie jego obecny wygląd: wielkie afro i broda, wygląda paskudnie :P miażdżą mnie jego słynne słuchawki i jego wypowiedź na ich temat, że w ten sposób łączy sie z matrixem haha

Bzdoniek

haha...tak jego słuchawki są bardzo znane;p Co do wyglądu Brada, to faktycznie w tym afro zbyt dobrze nie wygląda, ale i tak koleś jest zajebisty, uwielbiam jak się wygłupia, ma fajne poczucie humoru.;p pozdrawiam

Gladka

Pustki są, bo nie ma zbyt wielu informacji o nim które można dodać. Wiem, bo się tym zajmuje ;)
a co do afro... to właśnie wyraz jego poczucia humoru ^^

blossom

Mi te afro też nie przypadło do gustu, ale strasznie mi się podoba w filmiku na youtube pt. Rob and Brad's "Reversible Hat" game -- i fryz i ogólnie śmieszny jest ;)

Gladka

Chester zagrał w "Adrenalinie":D:D:D:D:D a Brada uwielbiam.... ten jego fryz i słuchawki :D po prostu odlot:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones