Asia Argento

Asia Aria Anna Maria Vittoria Rossa Argento

6,8
1 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Asia Argento

Sądzę,że jest dobra aktorką- inna sprawa,że nie ma raczej szczęścia do ról. Ciekawa rola w
,,Transylwanii" choć sam film to raczej przerost formy nad treścią jak dla mnie. Asia
odniosłaby większy sukces gdyby skupiła się na rolach charakterystycznych, nawet
drugoplanowych, ma do tego predyspozycje. Tylko co jej odbiło,że zagrała w takiej ,,perełce"
jak ,,Ziemia żywych trupów"?? :/

secretlove

Ziemia żywych trupów nie jest złym filmem jeśli ktoś umie czytać metafory w takich filmach... A po za tym Asia jest przecież córką Doria Argento, który jest bliskim przyjacielem George A. Romero. Po za tym z tego co gdzieś wyczytałem rola w "Ziemi..." była pisana specjalnie dla niej.

WK1989

"(...) a po za tym Asia jest przecież córką Doria Argento, który jest bliskim przyjacielem George A. Romero" (...).
WK1989, i co z tego wynika? Moim zdaniem argument nie wiadomo skąd i nie tyczy się powyższej uwagi użytkowniczki secretlove.
(...) po za tym z tego co gdzieś wyczytałem rola w "Ziemi..." była pisana specjalnie dla niej. (...).
Jeśli to prawda to ja na jej miejscu obraziłabym się za takiego bubla. Bohaterka (choć zagrana przez Asię nieźle) jak i cały film jest mega-naiwny i beznadziejny i próżno doszukiwać się wspomnianych przez WK1989 metafor (w takim "dziele" metafora? nie rozśmieszaj mnie). Strata czasu, no chyba, że ktoś lubi horrory komediowe :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones