PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11914}

Zaginiony w akcji 2

Missing in Action 2: The Beginning
6,2 5 235
ocen
6,2 10 1 5235
Zaginiony w akcji 2
powrót do forum filmu Zaginiony w akcji 2

Fajny film  

ocenił(a) film na 6

Jak część pierwsza podobna była do First Blood, to ta jest podobna do Rambo 2. Nie wiem, czy
zamierzenie, czy tylko mi się tak kojarzą. Lubię filmy o Wietnamie, a ten ma niezły klimat, świetne
lokacje i wspaniałą akcję końcową. Jedynie co mi się wydawało mało realistyczne, to zdarzenia w
obozie - w sumie jeńcy nie byli traktowani jakoś nieludzko, nie było tortur itd. i mogli nawet kłócić
się ze strażnikami i się z nimi szarpać. Jedynie była scen, gdy chcieli zmusić Chucka do
przyznania się do zbrodni wojennych i założyli mu na głowę worek z rozjuszonym szczurem. Jest to
chyba jedna z najlepszych i najbardziej znanych scen z filmu. Jeszcze tylko straszyli tych jeńców i
czasem dochodziło do bójek. Finał jest wybuchowy i prezentuje się imponująco. Końcowy
pojedynek z Yin'em jest świetny - realistyczny i jest super choreografia. Dobre kino - 6/10.

ocenił(a) film na 10
Goro_Gondo

Torutury były ,przecież straszenie jeńców przed strzeleniem itp Zmuszali ich też do pracy .

ocenił(a) film na 6
bradock

Ale w porównaniu do innych filmów o Wietnamie to bardzo skromnie wypada.

ocenił(a) film na 10
Goro_Gondo

Wiem ale z kolei to było rozrywkowe kino akcji .Miało być fajnie ,przyjemnie ,ciekawie i dużo akcji .To nie był realistyczny dramat wojenny walczący o Oskary .

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Szkoda że filmy wojenne z połączeniem akcji są dużo gorzej oceniane niż dramaty wojenne, wiem to drugie pisane jest przez życie ale filmy wojenne w wykonaniu Stallone i Chucka Norrisa to przyjemność dla widza, dziwi mnie też że ten film oceniło tylko ponad tysiąc osób spodziewałem się o wiele więcej ..

ocenił(a) film na 6
SzymonS1

Teraz takie filmy mało osób ogląda... Tylko wyjadacze z boomu VHS.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Niestety przeciętny dzisiejszy nastolatek woli obejrzeć film akcji gdzie fabuła = efekty specjalne niż kino starszego typu.

ocenił(a) film na 6
SzymonS1

Raczej jakieś American Pie, Transformers i inne pierdoły.

Goro_Gondo

Dokladnie...zobaczy taki gimbus cycek w filmie i juz ma podniete....

Goro_Gondo

Mnie film akurat nie powalił, ale nieważne. Chciałem zapytać o coś innego. Czy mi się wydaje, czy część też pierwsza słabo się "zagryza" z częścią drugą? W tym sensie, iż występują niespójności? Po zobaczeniu pierwszej części odniosłem wrażenie, iż Braddock uciekł z obozu sam - to raz. Dwa - spotkał swojego dawnego oprawcę, co też mi się kłóci z prequelem.

ocenił(a) film na 8
p.a.

A jeszcze bardziej kłóci się część 3-cia, bo tam ma żonę wietnamkę a nie amerykankę.

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

Uwielbiam kino oldschool ;)

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Nie ma za dużo scen tortur fizycznych, ale jest upokarzanie psychiczne np. kiedy nagi więzień staje przed wyśmiewającymi go prostytutkami. Moim zdaniem jeden z lepszych filmów z Chuckiem Norrisem.

ocenił(a) film na 6
beem

Fakt, jest coś takiego, owszem. Chociaż o wiele większe wrażenie pod tym kątem zrobił na mnie "Rambo" i "Rambo 2". Co nie znaczy oczywiście, że "Zaginiony w akcji" jest zły czy gorszy, też bardzo lubię całą trylogię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones