PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843887}

Z

5,1 2 326
ocen
5,1 10 1 2326
Z
powrót do forum filmu Z
eltoro10000

Hahah, no właśnie mnie się nie udało i trzeba było obejść to zwykłą wyszukiwarką ;)

lew890

Bez problemu.

ocenił(a) film na 3
eltoro10000

to już kolejny film jak szukam innym sposobem... tym razem przez reżysera ;) straszna kaszana ten filmweb i ogólnie w nim trudno znaleźć najnowsze filmy (nie tylko literówki), często nie mają polskich tytułów, opisów... czyżby użytkownicy przestali odrabiać pańszczyznę za friko? ;) filmweb nie słucha użytkowników i ich potrzeb to niech sam odwala robotę, wszyscy powinni przestać to uaktualniać i skończyłyby się te ich durne reformy heh...

VanKert

Niestety, to niereformowalny moloch, a wszystkie zmiany, które zrobili, zamiast polepszyć, pogorszyły wygodę użytkowania. Szczególnie ta wyszukiwarka to porażka.

eltoro10000

dokładnie.....tylko nawalili reklam te gównojady

Reznik

Na to jest sposób. Dobry adblock i po sprawie.

eltoro10000

ta, ale jak chcę poczytać p filmie to kurvy blokują i każą go wyłączyć

Reznik

Trzeba trochę pokombinować z blokerami metodą prób i błędów i wszystko działa.

eltoro10000

3.99 jest lepszym rozwiązaniem nie okrada nikogo

viper134

Adblock też nikogo nie okrada.

eltoro10000

można i tak :) ale wiedz, że ilość reklam na portalach jest kalkulowana m.in. na podstawie % wizyt z adblockiem - im więcej osób w tej grypie tym uczciwi użytkownicy widzą ich więcej.

viper134

Bardzo dobrze. Im więcej zdrowych użytkowników, tym mniej z grypą.

eltoro10000

Wykorzystanie tej literówki jest po prostu piękne.

ocenił(a) film na 5
eltoro10000

Ja znalazłam :P

eltoro10000

dobre :)

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

ja i tak byłem w szoku jak po wpisaniu "z 2019" w google pierwszym trafem był akurat odnośnik do filmwebu :D

Szpilmannn

Nie ma się co dziwić. Googlowa wyszukiwarka działa bez zarzutu. Spróbuj wpisać w ten filmwebowy szrot, z datą, czy bez, wyskoczy ci sto filmów, ale nie ten o który ci chodzi. Tak jak w większości przypadków.

ocenił(a) film na 3
eltoro10000

wiele filmów trudno znaleźć, a niektórych do tej pory nie znalazłem :)

eltoro10000

Jest też plus. Przynajmniej nie ma głupoty w przetłumaczeniu tytułu na polski ;).

ocenił(a) film na 5
eltoro10000

Mi się udało znaleźć ten film bez problemu filmwebową wyszukiwarką :D

Wpisałem " Z (2019 " i od razu wyskoczyło ;)

TheMaker

Ci się...

eltoro10000

sprobuj znalezc co drugi film made in asia przez filmweba xD juz nawet nie korzystam z tej ich turbo wyszukiwarki xD

balldur

Tak, nie dość,że nie ma polskiego tytułu przy b. znanych azjatyckich produkcjach, które posiadają polski tytuł, to przy mniej znanych filmach tworzą potworka, który jest transkrypcją na angielski (podobnie ma się sprawa z rosyjskojęzycznymi filmami).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones