PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830611}
5,3 8 917
ocen
5,3 10 1 8917
3,7 3
oceny krytyków
W nieskończoność
powrót do forum filmu W nieskończoność

Czemu ten zły

użytkownik usunięty

nie użył jajka gdy tylko je dostał? ;o

użytkownik usunięty

Bo by nie było happy endu. ;) Mnie bardziej dziwi, czemu wszyscy tak ochoczo dla niego pracowali. Naukowcy, żołnierze, ochroniarze, piloci. Tacy chętni byli na śmierć? Rozumiem, że on i ta jego dziunia nie chcieli się już odradzać, ale cała reszta zwykłych ludzi? No ale to nie był film z jakąś szczególną dbałością o logikę.

użytkownik usunięty

O, właśnie...

ocenił(a) film na 4

Dlaczego oni nie chcieli się już odradzać? Życie wieczne nie jest fajne? Można tyle dobrego zrobić z tą całą zdobytą wiedzą przecież.

duzers78

Moze i mozna, ale ludzie wariuja. Smierc istnieje nie bez powodu. Jest zmeczenie umyslu, swiadomosci. Zobojetnienie bogow, po co to wszystko. Ludzkosc nic sie nie poprawia, zwykli ludzie, ukochani odchodza. Albo cos musisz w zyciu ciagle robic... Wybraz sobie, ze przez tysiaclecia tylko pracujesz, bo musisz... i tak w kolko. Ale pewnie nie wiem o czym mowie, bo jeszcze nie dotarles do etapu doroslego czlowieka w kieracie, ktory ma dosc, przerobil pol zycia, jest zmeczony, a przed soba ma drugie tyle bez jakichs perspektyw i widokiem niedozycia emerytury. Tamci przeciez nie byli tacy do urodzenia, przebudzali sie i mieli problemy w zyciu zanim do tego doszlo. A na poczatku ich wcielen na pewno nie bylo rozowo. Tyle, ze splycili pomysl na takie dwie grupy, zachowania dzieciakow sie z tego zrobily i tyle.

ocenił(a) film na 6
alisspl

Człowieku małej wiary ;P. Tak poważnie to jestem w stanie zrozumieć, że ktoś tak cyniczny i zgorzkniały może nienawidzić swojego życia. Wiadomo najłatwiej obwinić innych, powiedzieć, że świat jest zły(choć faktycznie w ogromnym stopniu jest) i nic nie jesteśmy w stanie zmienić. Dla mnie to jest w pewnym stopniu tchórzostwo. Najłatwiej przestać działać, rozwijać się i wziąć za narzekanie. Nie zrozum mnie źle, mam bardzo podobnie. Ten nędzny padół łez na którym żyjemy tylko czeka aby nas wcisnąć w glebę i zmieszać z błotem na każdym kroku. Z tym że ja jeszcze nie opuszczam gardy i walczę. Pozdrawiam^^

ocenił(a) film na 9

Myślę, że zapomnieli to rozwinąć z filmie lub myśleli, że wystarczająco dużo powiedzieli by się samemu domyślić, tak jak w przypadku motywacji antagonisty do całej zagłady co opisałem w innym komentarzu(który poniżej zacytuję dla ciekawych). Zazwyczaj w większości filmów chodzi o to by wypuścić wirusy gdzieś w powietrzu nad miastem pełnym ludzi aby wirus jak najszybciej się roznosił.

Cytuję komentarz odnośnie motywacji antagonisty.
"Myślę, że bardziej tutaj chodziło o kwestię zazdrości, zemsty i lub przeświadczenia, że to przekleństwo/klątwa i należy wytępić wszystkich nieskończonych (UWAGA DALEJ SPOJLERY Z Dr Strange) tak jak aktor grający antagonistę grał już taką postać w Dr Strange, że uznał, że Dr Strange i ich mistrzyni zhańbili magię zabawami z czasem i długowiecznością, jak i gostek, który wykorzystywał magię, by móc się poruszać/chodzić.
Tylko że no niestety twórcy jakoś zapomnieli to bardziej wyjaśnić lub po prostu myśleli, że tyle wystarczy by każdy się domyślił."

ocenił(a) film na 6

Ludzie nie musieli wiedzieć co złole planują. Mogli mieć ogromny majątek, korpo i zgrywać dobrych. Bardziej zastanawia mnie dlaczego po prostu nie poprosili tych drugich żeby ich zamknęli na tych dyskach i wrzucili do oceanu. Oni byli by martwi, a świat dalej by istniał. Każdy zadowolony.^^

A myślisz, że dobrodusznie gościu ich o tym poinformował? Płacił kasę, to zwykli ludzie dla niego pracowali. Nic w tym dziwnego czy też nielogicznego.

ocenił(a) film na 4

Albo czemu nie strzelił sobie w głowę ze swojej broni. Innych zapobiega przed odradzaniem. Problem z głowy.

ocenił(a) film na 7
Revarted

W filmie jest wyjaśnione, że postrzał z tej jego broni zamyka duszę w "cyfrowym czyśćcu", gdzie prawdopodobnie jest się świadomym i uwięzionym.

ocenił(a) film na 4
eldmir

Trochę nie do końca. Ten cały zły koleś powiedział, że on odzyskuje wspomnienia w łonie matki i musi znosić miesiące zanim się urodzi. Wskazywałoby to na to, że świadomość i pamięć przychodzą jak powstaje ciało.

ocenił(a) film na 6
Revarted

Odzyskuje pod warunkiem, że zginął normalnie jak wszyscy, a nie z tej swojej broni jak to nazwałeś.

Revarted

Mowili, ze oni sie przebudzala jako nastolatkowie. A ten czarny co, taki wyjatek?

ocenił(a) film na 6
alisspl

Dokładnie tak. Była scena w której mówił, że odzyskuje wspomnienia jak tylko uformuje mu się mózg, a potem siedzi zamknięty kilka miesięcy w łonie matki z własnymi myślami, pewnie dlatego mu się korba przekręciła.

ocenił(a) film na 5

Mnie tam ciekawi jak Mark ożył po tym RKO które robiła ta kobitka. Przeciez po takich uciskach to nie ma szans XDD

użytkownik usunięty
Turok511

Haha pamiętam

ocenił(a) film na 9
Turok511

Tylko że go nie uratowały te uciski. Tylko bohater przeżył coś w rodzaju śmierci klinicznej.

Nie wiem dlaczego zadajesz pytanie odnośnie tego jednego fragmentu, jeżeli w tym gównie od początku nic się kupy nie trzymało

użytkownik usunięty
nietzsche

ale to było takie ultra wtf ;]

ocenił(a) film na 3

To prawda ten moment jak typiara zaczęła go głaskać po klacie, był jednym z nasmieszniejszych fragmentów filmów jakie widziałem w ostatnich tygodniach, nawet komedie przy tym leżą.
Teraz wyobraźcie sobie poziom IQ całej ekipy i montażysty, którzy nie osiągnęli poziomu 8mo klasisty z wiedzy o pierwszej pomocy i stwierdzili: gitara, puszczamy to w świat.
Po tym to już mi nawet prostopadły do toru lotu skok motorem na skrzydło lecącego 400kmh samolotu nie przeszkadzało :)

ocenił(a) film na 3

Gghvv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones