PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539449}
6,2 3 519
ocen
6,2 10 1 3519
7,0 6
ocen krytyków
The Loved Ones
powrót do forum filmu The Loved Ones

Zwariowany

ocenił(a) film na 8

Niesamowita żonglerka gatunkowa. Czarna jak smoła komedia. Teen Slasher. Horror. Dramat. A wszystko to wrzucone do jednego tygla i zrealizowane w bardzo teledyskowy i postmodernistyczny sposób. Gra aktorska. Muzyka i Praca kamery bez zarzutów. Zabawa gwarantowana jednak dla tych co potrafią spojrzeć na kino w nieco odmienny sposób. Oceniając ten film przez pryzmat kina gatunków można się lekko zawieźć

7.5/10

ocenił(a) film na 8
JACHEM

dokładnie,lepiej bym tego nie opisał, horror,czarna komedia,dramat - szczególnie mi się podobała rola tatusia:) trochę napięcia,trochę śmiechu , lubię takie kino i takich filmów poszukuje , dalbym 7,5 ale że nie ma to myślę ze śmiało mogę dać lekka 8semke

jeden minus - trochę za krotki :)

brof

popieram w 100 % :))

ocenił(a) film na 7
JACHEM

Grzecznie by było gdybyś się powstrzymał od stwierdzeń,że film jest jednak dla tych co potrafią spojrzeć w odmienny sposób i od nachalnego podpinania się do jakiejś grupy mądrzejszych niż inni.Film był oczywiście dobry,ale pisząc tak sugerujesz,że jeżeli się komuś nie podobał tzn że patrzy na kino prostolonijnie i ogólnie jest jakiś ciemny.Przecież to co napisałeś,piszesz dla użytkowników Filmweb,a moim zdaniem to ich obraża.

LuQar

Bez przesady:)

ocenił(a) film na 9
JACHEM

Teraz tak się zastanawiam, jaka kapela mogłaby skorzystać z pomysłu na clip, wzorując się na tym filmie :)

ocenił(a) film na 8
JACHEM

Mnie sie rowniez podobal, jednak nie widzialem tam raczej nic z komedii, jest to solidny thriller i mila niespodzianka, postacie swietnie graja swoje role, film mocny z porazajacym okrucienstwem i co fajne nie ma w nim zadnych glupkowatych scen i drazniacych postaci jak ma to miejsce w tak zwanych teen horror movies jak ktos tu napisal

ocenił(a) film na 8
Gibson69

Jak mogłeś nie zauważyć nic z komedii? Praktycznie wszystkie sceny, w których był Jaime były komediowe, tylko w taki swój dziwny sposób.

ocenił(a) film na 3
JACHEM

Mógłby być lepszy, a tak... straszne gówno. I nie mogę twórcom wybaczyć, że pokazali co żyło pod klapą.

ocenił(a) film na 8
Ultor

A co w tym złego, że pokazali lokatorów spod klapy? To i tak było oczywiste i łatwe do skojarzenia na długo przed tym, jak kamera pokazała ich bezpośrednio.

ocenił(a) film na 3
Draxi

Dla Ciebie - tak. Mi, po obejrzeniu takich "Zjedzonych żywcem", domki na odludziu kojarzą się z mięsożerczymi krokodylami i to właśnie je wyobrażałem sobie pod klapą :D Dwie osoby, dwie różne interpretacje. A co jeśli mowa o milionach widzów, którzy obejrzeli ten film?

ocenił(a) film na 8
Ultor

No ja się spodziewałem dokładnie tego, co tam faktycznie było jak tylko się okazało, że w podłodze jest klapa i na dole coś mieszka. Jak dla mnie prosty wynik logicznego myślenia: nikt nie znalazł zwłok ofiar, jęki po otwarciu klapy brzmiały mimo wszystko jak odgłosy, które może wydawać tylko człowiek, plus obecność mamuśki po lobotomii w wersji "zrób to sam". Pierwsza rzecz która przychodzi do głowy :D A ja akurat bardzo bym się rozczarował, gdyby to były krokodyle, więc dla mnie to nie było złe. A zresztą to nie jest jeden z tych horrorów pełnych niedopowiedzeń i niejasnych sytuacji i symboli więc trudno się było spodziewać nagle takiego manewru, że nie pokażą co tam jest :D

ocenił(a) film na 4
JACHEM

"Oceniając ten film przez pryzmat kina gatunków można się lekko zawieźć"

Ja się zawiozłem.

aklekot

A ja się nie "zawiozłem".

ocenił(a) film na 5
aklekot

ja sie tez zawiozłam...do nikąd...cieniutki...nie najgorszy ale przewidywalny, nie trzyma zbytnio w napieciu i ..ale to juz było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones