PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764704}
5,5 3 887
ocen
5,5 10 1 3887
Terminal
powrót do forum filmu Terminal

Film włączyłem do snu, a tym czasem muszę powiedzieć że jestem bardzo zaskoczony. Nie rozumiem tak niskiej oceny. Dobre ujęcia, świetnie zagrany, muzyka też trzyma poziom. Czytając komentarze, mam nieodparte wrażenie, że chyba inny film oglądałem.

ocenił(a) film na 8
mediaweb

Mam podobne wrażenia. Film również włączyłem do snu, nic wielkiego się nie spodziewałem a tymczasem mile zaskoczył i przede wszystkim wciągnął i chyba nie muszę dodawać,że nie pozwolił usnąć :) Szczególnie podobały mi się rozmowy pary głównych zabójców wraz z dozorcą, lekka ogarniająca wszystko tajemniczość, dobre ujęcia, ogólnie dobrze aktorsko, dobrze dopasowana muzyka. Film jak najbardziej wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 3
mediaweb

To ja mam zgoła odmienne doświadczenie, bo w połowie już nie potrafiłem opanować opadania powiek i musiałem odłożyć oglądanie na kolejny dzień. Zdarzyło mi się to może drugi, może trzeci raz w ciągu kilku ostatnich lat. Oglądana dziś druga połowa nie była jednak ani trochę lepsza od pierwszej. Kompletna strata czasu.

ocenił(a) film na 8
mediaweb

poza oklepanym tematem zemsty chyba wszytko inne jest genialne ... a muzyka.... cos pieknego... te przerysowane kolory .... ten specyficzny akcent bohaterów , sposób mówienia ... REWELACJA

ocenił(a) film na 5
b3lial

Mikez mi też się zamykały, ale jakoś dotrzymalem do końca i m.i.n własnie z powodu tego końca nie żałuję, gdy wydawało się, że to wszystko po zabiciu pary zabójców to na deser dołożono jeszcze finisz ze złym olczulkiem. Najbardziej brakowało mi jakości dialogów, których było dużo więcej niż akcji, nie wzbudzały ciekawości, ani nie były śmieszne, takie jakies bez wyrazu, nudziła ta pozbawiuona iskry gadanina, np. w Pulp fiction wolałem te dialogi bardziej od akcji. Na plus intrygująca blondyneczka i powoli odkrywana tajemniczość.

użytkownik usunięty
mediaweb

Oczywiście do realizacji i oprawy nie ma powodu aby się przeczepiać. Niestety fabuła fatalna. Film nudny, bez pomysłu, taka nędzna podróba Pulp Fiction w połączeniu z Sin City. Gdyby nie Margot, nie dałoby się go obejrzeć. 10 letnie dziecko napisałoby bardziej porywający i skomplikowany scenariusz. Wg mnie szkoda czasu na ten film, chyba, że ktoś jest wielkim fanem Margot.

ocenił(a) film na 6

jedna nieścisłość filmu mnie razi w barze był nauczyciel i tych dwóch zabójców; wiem że one były dwie ale czemu na jednej scenie są ludzie, a na drugiej ona sama rozmawia z nauczycielem przecież to dworzec metra przed 12 godziną tam powinni być ludzie

ocenił(a) film na 9
mediaweb

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones