PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680342}

Ted 2

6,2 113 901
ocen
6,2 10 1 113901
4,2 12
ocen krytyków
Ted 2
powrót do forum filmu Ted 2

jak ktoś ten typ humoru lubi to się nie rozczaruje

konstanty_2

Dokładnie, genialny humor, wspaniała obsada. Kto jeszcze nie widział, można za darmo tutaj:
youtube com/watch?v=3xITCl-1Hqo

ocenił(a) film na 8
YouWantMetoDoit

zgadzam sie dla mnie nawet lepszy od pierwszej części

ocenił(a) film na 2
YouWantMetoDoit

"Genialny humor" ale że chodzi o scenę że Ted z Johnnym poszli do domu sportowca by mu "zwalić" i wydusić spermę czy o scenę gdzie na Johnnego przewraca się stojak ze spermą i go całego oblewa? Seth zrobił film dla konkretnej grupy docelowej i widzę że ta grupa docelowa się świetnie bawiła. Ludzie "wieszali psy" na "Milion sposobów by zginać na zachodzie" ale tamten film to arcydzieło przy tym.

Bronson87

Popieram... Jak w jedynce Ted miał wyjątkowo szydercze i cięte żarty tak w tej części humor opierał się rozlanej spermie i wulgaryzmach.

ocenił(a) film na 7
konstanty_2

Fajny i nie żałuje wydanych pieniędzy, jedynka jednak trochę lepsza

ocenił(a) film na 6
MeDAN

Głupkowata, lecz śmieszna komedyjka. Pierwsza część trochę lepsza :)

ocenił(a) film na 8
konstanty_2

Potwierdzam :)

konstanty_2

Ted mi się bardzo podobał, ale 2 część to porażka. Dałam 5/10. Szkoda było kasy na coś takiego. Mój "konkubent" uważa tak samo.

ocenił(a) film na 4
konstanty_2

Jak ktos lubi taki typ humoru - czyli jego brak. Ted 2 lepszy od jedynki, przynajmniej do pierwszej polowy filmu, druga połowa to totalna katastrofa. Nuda i żenada. Ale to tylko moja opinia, komus sie moze podobać.

Draq88

Jak ktoś ma kołek w dupie, to zawsze będzie marudzić.
Dla mnie świetna komedia i tyle w temacie.

ocenił(a) film na 8
konstanty_2

dokladnie zgadzam sie trzyma poziom 1 swietna komedia

ocenił(a) film na 1
konstanty_2

Rozczaruje się, każdy kto ma jakiekolwiek poczucie humoru. Że tak zacytuję klasyka "dno i kilometr mułu".

adasheh86

grunt żeby mieć najwyraźniej ty nie masz

ocenił(a) film na 1
konstanty_2

Jeśli wyznacznikiem posiadania poczucia humoru ma być to czy mnie śmieszy to arcydzieło to pozostanę przy byciu sztywniakiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones