PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680342}

Ted 2

6,2 113 901
ocen
6,2 10 1 113901
4,2 12
ocen krytyków
Ted 2
powrót do forum filmu Ted 2

Wiem, że film miał być niskich lotów, ale takiego pikowania w dół się nie spodziewałem, odradzam wszystkim, szkoda pieniędzy. Śmiałem się dosłownie ze 3 razy tak naprawdę..

ocenił(a) film na 7
RKL

Zobacz film jeczcze raz w wersji bez cenzury to może wtedy zmienisz zdanie.. ogólnie nie wiem jaki masz gust do filmów ale moze to przyczyni się do oceny filmu.. Pozdro..!!

ocenił(a) film na 7
RKL

To humor dla koneserów rimjob.

ocenił(a) film na 7
RKL

musisz byc mega mruk albo nolajf, ja sie smialem prawie bez przerwy

theart

The same. Co niektórzy są bardziej oryginalni hejtując coś śmiesznego, jako coś nie śmiesznego :D

RKL

Miałam podobne odczucia. "Żarty" wciskane na siłę i często bez sensu. Wiem, że z założenia tak miało być, ale w pierwszej części ten humor nie był przynajmniej tak płytki i nie odczuwało się, że jest to skierowane do gimbazy.

RKL

Niektórym wystarczy pokazać penisa, polać nieco spermy i już mają ubaw :D. Ten film świetnie definiuje powiedzenie: "śmiać się jak głupi do sera".

ocenił(a) film na 1
man_with_no_name

Sama prawda! Niesmaczne to i głupie

ocenił(a) film na 2
RKL

jedynka była zajebista... oceniłem na 8... a drugą część oceniam na 2... męczyłem się aby oglądnąć do końca :/ było sporo idiotyzmów który powodowały zażenowanie tak jak np. auto podskakujące w lesie po wertepach ale dwójki pasażerów nie było w stanie obudzić... a miś mimo, że wcześniej sobie radził wyśmienicie za kierownicą potem nie umiał nacisnąć hamulca?! albo pomysł walenia konia kolesiowi przez sen - na pewno się nie obudzi! :D pierwsza część miała ręce i nogi... a druga miała ręke i ch*ja... i reżyser myślał, że to wystarczy aby śmigało... łooomatko jedyna co wy ludzie jaraliście, że wam się podobało?

ocenił(a) film na 3
RKL

Pierwsza część Teda, była pewnego rodzaju nowatorskim pomysłem, o zjarany pluszaku.Druga część wydała mi się dosyć dziecinna(np.scena z tańczącym misiem) i wtórna, gdyby wyciąć przekleństwa to pewnie leciał by na Disney Channel.Lubie poryte komedie jak np. Movie 43 gdzie żarty były dość ostre.Na Tedzie natomiast uśmiechnąłem się może 2 razy, a to trochę za mało jak na komedie.

ocenił(a) film na 5
pokemon227

Hej ludzie! Znalazłem tego jednego z trzech na świecie, któremu spodobał się Movie 43!

ocenił(a) film na 1
RKL

Mozna podsumowac krotko: zupelny brak pomyslu na film.

ocenił(a) film na 1
Dariusz_Jakubowski

Dokładnie! Niesmaczne i głupie

ocenił(a) film na 1
RKL

Racja! Bo to słabe i niesmaczne po prostu

ocenił(a) film na 5
RKL

Dokładnie jeszcze ta fabuła Miś z Super laską przesadzone trójkę niech sobie odpuszczą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones