PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741981}

Szybcy i wściekli 8

The Fate of the Furious
6,9 99 431
ocen
6,9 10 1 99431
6,3 12
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 8
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 8

Najgłubsza scena

ocenił(a) film na 5

Propozycje nagłubszych scen pomijając samą fabułe lub pomysł kumplowania sie Stathama mordercą Hana z resztą paczki nominuje setki samo prowadzących sie samochodów

ocenił(a) film na 4
tomekpawl

Trudny wybór. Też bym postawił na samojezdne samochody, ale żeby było coś innego to niech będzie Dom prowadzący płonący samochód ;)

ocenił(a) film na 8
tomekpawl

Podbijam - ręczne sterowanie torpedą ;)

ocenił(a) film na 5
tomekpawl

Okret podwodny pedzacy pod woda z predkoscia wyscigowego auta

tomekpawl

Czołg jadący z prędkością sportowego samochodu, Vin jadący płonącym samochodem lub dodge przewracający pancerny pojazd do wyboru do koloru ;)

ocenił(a) film na 1
kubencjusz118

Otwarcie drzwi samolotu na wysokości przelotowej :D

Neros1977

Zasadniczo była jedna scena, gdzie blondi, nakazała pilotom zejść na 10000stóp. A to już tylko 3km, czyli tyle, ile zwykle ludzie skaczą ze spadochronem.

ocenił(a) film na 9
tomekpawl

Zdecydowanie ten taniec rytualny piłkarskiej drużyny córki Hobbsa

ocenił(a) film na 5
kilofkilof

Zaczerpniete od narodowych druzyn rugby

ocenił(a) film na 5
tomekpawl

tego było aż tyle ze ciezko wybrac. Każda scena praktycznei pozbawiona realnosci... Może wybuchy na lodzie bez topiacego się lodu?

ocenił(a) film na 2
tomekpawl

Cały film.

ocenił(a) film na 6
tomekpawl

Jak w tej końcowej akcji Hobbs wysiadł z auta, żeby jakąś torpedę (?) nakierować na tych złych

ocenił(a) film na 8
Nes_s

Jak już to najgłupszych a nie najgłubszych. Fakt, że podkreśliło ci wyraz na czerwono nie dało do myślenia?

ocenił(a) film na 4
tomekpawl

Dom jadący tyłem płonącym samochodem i Hobbs pchający torpedę

ocenił(a) film na 6
Ludi_filmaniak

oooo tak, Hobbs pchający torpedę ^^
W ogóle Torreto mówi do Shawa, że widział jak patrzył na Cipher, dlatego wiedział, że uratuje jego dziecko (!) Ale Dom nigdy nie widział, jak on na nią patrzy - mały błąd ale głupi

ocenił(a) film na 5
Mauna_Kea

Zdalne sterowanie passatem b5 w 1:06

ocenił(a) film na 6
Mauna_Kea

Nie żebym chciał bronić tego filmu ale on widział jego spojrzenie jak weszli to ich bazy i ogłuszyli ich.. tym ogłuszającym czymś.

ocenił(a) film na 6
JohnnyRyper

no faktycznie tak mogło być..

tomekpawl

Czyli tylko ja zwróciłem uwagę na cudowne uratowanie Romana spod warstwy lodu, który najpierw był ciągnięty w swoim lambo pod jego powierzchnią, a nastepnie wyleciał spod niego na drzwiach samochodu? Przecież to by mu ręce pourywało no ludzie :D

tomekpawl

Nr 1 absolutny hit,Hobbs ręcznie naprowadzający torpedę sunącą po lodzie.

tomekpawl

Haha :D Aż mi się przypomniał ten łysy z "Animków", który zamiast "r" gadał "ł" :D Najgłubsza łyba :p

ocenił(a) film na 6
tomekpawl

najgłupsze w tym filmie było przyspieszanie taśmy podczas szybkiej jazdy... Żenada !! Film teoretycznie o samochodach, a nie pokusili się o lepszy montaż. w Siódemce była jedna scena z przyspieszoną taśmą, ale tutaj było ich o wiele więcej ! Myślałem, że taką "technikę" stosowano 30 lat temu, ale nie w XXI wieku, gdzie budżety są nie do wyobrażenia..

ocenił(a) film na 7
tomekpawl

najglupsza scena to ta w ktorej ja czytam i odpisuje na post analfabety ;)

ocenił(a) film na 5
sobanek

Fakt moj blad nie da sie edytowac niestety, mam nadzieje ze poczules sie lepiej, bardziej dowartosciowany i byc moze dzis konar zdola zaplonac i niepotrzebny bedzie ci braveran

ocenił(a) film na 7
tomekpawl

jade na recznym wiec zaplonie, nie zaplonie wsio rawno, dziekuje za troske :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones