PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246225}

Spisani na straty

Left Behind: World at War
5,2 247
ocen
5,2 10 1 247
Spisani na straty
powrót do forum filmu Spisani na straty

zastanawiam się o co tak naprawdę w tym filmie chodzilo... jakąś propagandę chrześcijaństwa?! Juz dawno nie oglądalam takiego nędznego filmu... ludzie totalna strata czasu, nie wiem czy ten film może leżeć komukolwiek. Jest po prostu DO KITU!!! podobno zdjęcia okropne, zbyt duze zbliżenia, ale ja uważam, że to nie jest największy problem tego filmu. Efekty specjalne na poziomie sztandarowego numeru z "pod gradobiciem pytań" (numer z mikrofonem) i brak jakielkolwiek spójności. Jakaśglobalna spolecznośę o której nic nie wiadomo wlaściwie. Daje 2/10, o 1 więcej niż uczciwie powinno być, ale jakoś nie mam serca dawać mniej. chyba, że istnieje ocena 0, w takim razie 1 :D

maja_san_D

Film jest o tzw.pochwyceniu wierzących w Jezusa, sam jestem wyznawcą teorii "pochwycenia", ale ten film jest kiepściutki, chyba tylko dla wyznawców teorii..

maja_san_D

Mnie się film podobał ,szkoda że tylko że nie sfilmowali wszystkich 13 tomów to dopiero byłoby coś.A sam film jest w miarę wierną ekranizacją mega bestselera wydawniczego w USA gdzie ponoć każdy tom sprzedał się w nakładzie ponad 25mil.egzemplarzy.

ocenił(a) film na 3
szarit

Całe szczęscie, że nie nakręcili, a coś takiego może być megabestselerem chyba tylko w stanach.

ocenił(a) film na 10
maja_san_D

To przeczytaj cała serię książek a następnie oglądaj filmy na ich podstawie

Baal

Dlaczego pouczasz innych aby czytali? Oglądam film i widzę jakiś wyznaniowy bełkot. Co to jest? W imię czego była ta III wojna światowa? Giną miliony ludzi a tam wiara w Chrystusa i cytowanie biblii? Sekciarski bełkot. Walka zła z dobrem? I dobro wygrywa? Czyli co? Antidotum czerwone wino? Dla mnie film porażka.

ocenił(a) film na 10
gimi

a to dlatego że jak widzę niewiesz o czym piszesz tu nie chodzi o II ws tylko o antychrysta
ps. książki są lepsze od tego filmu

Baal

Nic nie napisałem o II WS, przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Oceniłeś ten film na 10? No to gratuluje polotu... hej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones