PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812640}

Sekcja rytmiczna

The Rhythm Section
5,1 3 155
ocen
5,1 10 1 3155
Sekcja rytmiczna
powrót do forum filmu Sekcja rytmiczna

Dla wszystkich, którzy po obejrzeniu zapowiedzi liczą, że to będzie dobre kino UWAGA! Wszystko co jest dobre widzimy już w zapowiedzi i nie liczcie na coś więćej. Film zupełnie się nie udał, ma słabe oceny na zagranicznych portalach. Sam film zaczyna sie rozkręcać przez 40 minut a później jest już coraz gorzej. Kilka scen akcji i to wszystko. Smutny scenariusz, słaba gra aktorska = słaby film. Co tu jeszcze pisać. Nie wyszło. Najgorsze jest to, że w tym filmie maczała palce Baśka Brocolli ta od Bonda. Jako producent, nie widziała, że to słaby produkt? Film wyleci szybko z kin, bo nie robi żadnej kasy. Ocena 4 ****

ocenił(a) film na 2
ksdiamante

W sieci już gdzieś grasuje?

captaincharisma

taa na rarbagu i zatoce

ocenił(a) film na 5
ksdiamante

nie zgodzę się że słaba gra aktorska. Blake nie zawodzi, Jude zagrał jak mógł. owszem to nie bond ale przyjemny np pościg w aucie i kamera w nim, widziałem gorsze filmy próbujące być lepszymi od tego

ocenił(a) film na 1
SWoland

Moim zdaniem Blake jest najsłabszym ogniwem tego filmu. Za każdym razem jak ją widziałam na ekranie byłam po prostu zażenowana.

ocenił(a) film na 7
alexm

to współczuję:). Bo moim zdaniem, jak na nią, zagrała nadzwyczaj dobrze

ocenił(a) film na 7
ksdiamante

Przesadzasz na maxa, nie rozumiem takich kategorycznych stwierdzeń jakbys był/a wyrocznią jakąś. Może dodaj chociaż: wg mnie, moim zdaniem... Łyknąłem dziś, najpierw zajrzałem tu i zobaczyłem ten lament w komentarzach ju z byłem wśrod wszystkich tych, ktorych ostrzegasz bohatersko przed złym kinem, a tu proszę całkiem zgrabny film rozrywkowy, bez idiotycznej naprdlanki,, hmmm pewnie taki był zamysł? . Film całkiem sieęudał, wymień 1 film który zarobi teraz jakąs kasę w kinie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones