PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262920}
5,1 425
ocen
5,1 10 1 425
Słońce i miłość
powrót do forum filmu Słońce i miłość

podobnie jak seriale brazylijskie i im podobne.Czyli projekty pokazujące dominacje skrajnej głupoty powierzchowności oraz innych cech czyli sposobu myślenia kobiety dla kobiety.Gdybym wcześniej przeczytał że to komedia romantyczna nie oglądał bym go.Początek jak zawsze jest normalny ale potem już się rozkręca czyli zgodnie rozumowaniem kobiety.Ale w tym wypadku miał jedną przewagę pokazał też zachowanie Greków.Które bardzo wiernie zostało tutaj ich oddane.Właśnie dlatego też doprowadzili swój kraj do bankructwa .Bo nic innego by nie robili liczy się dla nich to co kobiety lubią najbardziej tylko zabawa ,balowanie i pijaństwo.Brak kompetencji władz miejscowych itp.A ta niby piękność chyba tylko z braku chętnych aktorek do obsady oraz braku dobrego fryzjera .Niby piękność miała się zrobić na bóstwo czyli zrobiła trwałą w której wygląda gorzej niż na co dzień :)
Słońce i miłość (2005)

ocenił(a) film na 4
lions

bo myślenie męskie jest tylko połową myślenia na świecie , czyż nie ? to dlaczego miałoby być dominujące ? bardzo płyciutko oceniasz kobiety , ktoś cię skrzywdził niedawno

ocenił(a) film na 8
lions

Oj podpadłeś amigo z tym swoim tekstem -:) A wynikało by z niego, że ja chyba jestem kobietą i to w dodatku lesbijką, bo nie mogę przestać myśleć o kobietach -:))) A serio: komedia romantyczna, ale jakaś taka naturalna, dopasowana do Patmos i niebanalna, z mocnym i dobrym sednem w postaci zabytków z wyspy Patmos. Świetna Katarina i trzy panie w czerni - dodatkowy element komediowy + wspaniałą Grecja, słońce, morze, miłość. Dawno tak dobrej komedii romantycznej (okropny termin) nie widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones