PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498532}
4,1 465
ocen
4,1 10 1 465
Psychosis
powrót do forum filmu Psychosis

Nie taki zly

ocenił(a) film na 6

film wcale nie jest taki zly! Przeczytalem tu kilka negatywnych opinii ale sie nie zniechecilem i obejrzalem ten film - no i az taki zly nie byl. Poczatek jak z niezlego slashera a potem juz slashera w tym tyle co nic ale jest ok. Widzialem co prawda lepsze filmy o podobnej tematyce ale ten nie byl zly! Aktorstwo calkiem niezle chociaz nie ma w tym filmie zadnych "gwiazd", fabula mozliwa, cala reszta tez jest niezla, jest nawet pare jump scenek :) Dla mnie fim nie taki zly

marison

Skoro mówisz, że aktorstwo jest całkiem niezłe, to zdecydowanie nie powinieneś oceniać jakichkolwiek filmów, bo pokazuje to, iż sie na nich nie znasz. Tak więc nie pisz bzdur. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
barteek86

lepiej ty bartku sie nie odzywaj! napisalem ze aktorstwo jest "calkiem niezle" a nie genialne! wiec do filmu wielkiej klasy mu duzo brakuje ale az tacy zli ci aktorzy nie byli!
Lepiej ty nie oceniaj wiecej zadnego filmu koneserze bo szkoda zeby wlasnie ktos kto nie nie zna tylko wymaga nie wiadomo czego psul filmowi opinie

ocenił(a) film na 6
marison

Ja też uważam że ten film nie jest wcale taki zły. Mi się nawet podobał.

ocenił(a) film na 4
marison

szczerze mowiąc to jak na mozliwosci XXI wieku to naprawde tworcy mogliby sie bardziej postarac; film sam w sobie koncepcje mial naprawde ciekawą i mogłby byc bardzo dobry o ile zrobienie go nie wygladałoby jak pozycje sprzed 25 lat.

ocenił(a) film na 4
Dreep

Jak lubicie filmy o podobnej tematyce, wiecie niepewnosc kto zabija itp....przyszedł mi na myśl pewien tytuł http://www.filmweb.pl/film/L%C4%99k-2006-298552

ocenił(a) film na 4
WujekChu1ek

Dokładnie z tym samym mi się kojarzy :)

ocenił(a) film na 4
wmbco

Mimo niskiej oceny Shrooms jest na prawdę dobry, ja nie przepadam za takimi horrorami bez fabuły to ten na prawde mi się podobał..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones