PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106002}

Pierożki

Jiao zi
6,9 769
ocen
6,9 10 1 769
7,5 6
ocen krytyków
Pierożki
powrót do forum filmu Pierożki

NIe horror

ocenił(a) film na 8

Raczej dramat z elementami czarnej komedii. Klimat odrobinę przypominał mi film "Curdled". Wyraziste kobiece postacie i świetne aktorstwo.

arkasatana

Film jest całkiem niezły, tylko niestety trochę nużący. Zabrakło mi tu jeszcze jakiegoś wątku pobocznego, który by trochę rozruszał tą historię.

ocenił(a) film na 8
styropian22

Wydaje mi się że ten film miał odpowiednią długość by nie nużyć, gdyby dodać jeszcze parę wątków mogło by być z tym trochę gorzej, tym bardziej że nie ma nic do wycięcia bez psucia historii.

arkasatana

Długość odpowiednia, ale dla mnie trochę za mało się tu działo. Zbyt stateczne to wszystko, ale to już kwestia gustu.

Swoją drogą, ciekawe co by było gdyby pokazany w filmie przepis na młodość naprawdę działał. Wyobrażacie sobie co by się działo? W obecnych czasach gdzie pogoń za młodością i pięknem jest ogromna na pewno znalazłoby się wiele chętnych by stosować tą metodę. Liczba aborcji na świcie byłaby niewyobrażalna... Przerażająca wizja.

ocenił(a) film na 7
styropian22

Problemem jest to, że jednocześnie stworzono ~30 minutową wersję do antologii i tą. Obie wyszły jednocześnie więc ciężko określić co było oryginalnym pomysłem, ale 30 minutówka wypada nieco lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones