PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113367}

Pierścień Nibelungów

Ring of the Nibelungs
6,8 8 963
oceny
6,8 10 1 8963
Pierścień Nibelungów
powrót do forum filmu Pierścień Nibelungów

Mile zaskoczenie

ocenił(a) film na 7

Po slabym poczatku film sie rozkrecil. Aktorstwo OK, chociaz irytowaly mnie miny glownego
bohatera. Odtworczynie rol krolowej i siostry Gunthera bardzo urodziwe. Ale nie jest to basn dla
dziewczyn szukajacych pozytywnych zakonczen. Bedziecie plakac :D

ocenił(a) film na 8
Dawid_1220

Oglądałam go wiele, wiele, wiele lat temu, ale lubię do niego powraca. Samą historię znam, bo mój tata jest zafiksowany na punkcie mitów germańskich i mi ją kiedyś opowiadał, cho tam się trochę różni. W sumie, jeśli ktoś nie znał wcześniej, to po pokonaniu smoka można było się już chyba spodziewa tylko tragedii. Scena końcowa z pochówkiem Zygfryda i skandynawskim "harakiri" Brunhildy całkiem niezła. :) Dla fanek "Zmierzchu" jest też Pattison :D

ocenił(a) film na 7
Gatiniusha

To oryginalne i niespotykane zainteresowania ma Twoj ojciec.

ocenił(a) film na 8
Dawid_1220

To u nas rodzinne...ja jestem przyszłym archeologiem, a więc specjalistę od wielu dziwnych zainteresowań.

Gatiniusha

I jak poszło z tą archeologią? :P

A tak na poważnie, właśnie obejrzałem ten film i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Może scenariusz mógłby być lepszy, gra niektórych aktorów, montaż również... ale sama historia jest naprawdę świetna.
Może się mylę, ale aktorsko to chyba Loken wypadła najlepiej. Była bardzo przekonująca jako wojownicza królowa z charyzmą.

ocenił(a) film na 9
Gatiniusha

Film zawiera wątki mitów nordyckich (skandynawskich), nie germańskich.

ocenił(a) film na 8
Dawid_1220

Dokładnie, z każdą minutą lepiej mi się go oglądało!

ocenił(a) film na 4
Dawid_1220

wielki potencjał i olbrzymie rozczarowanie. Reżyser zniszczył całą opowieść;/;/ główny bohater zagrał idiotę. 3/4 filmu był przygłupem. Szkoda, bo doskonale wiemy, że w rzeczywistości historia by tak nie wyglądała. Lecz musi triumfować chrześcijańśtwo, zatem "walka z wiatrakami"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones