PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618929}

O czym wiedziała Maisie

What Maisie Knew
7,2 6 988
ocen
7,2 10 1 6988
6,5 8
ocen krytyków
O czym wiedziała Maisie
powrót do forum filmu O czym wiedziała Maisie

Skarsgård

ocenił(a) film na 8

Alexander Skarsgård w roli Lincoln'a okazał się niezwykle ujmujący i ciepły. Wspaniała rola.

elodonat

Jestem tego samego zdania !

elodonat

niesamowicie zagrana rola

ocenił(a) film na 8
elodonat

Zapomniałam dodać jeszcze jedno, idealnie pasujące określenie - po prostu: UROCZY.

elodonat

masz racje, świetnie zagrał

ocenił(a) film na 7
elodonat

widać było, że leży mu ta rola. nawiązał świetny kontakt z małą Onatą (czyli filmową Maisie), co zresztą widać na filmie. nie no - muszę powiedzieć, że spisał się świetnie. uroczy, ujmujący, ale zdecydowanie nie był sztuczny. zagrał bardzo dobrze

ocenił(a) film na 9
elodonat

Ja też tak myślę. Był taki kochany jak to tylko możliwe, podobnie jak Joanna Vanderham. Wiem, ze to wiele zależy od napisanej roli, ale oboje byli tak niewymuszająco urokliwi, że aż się miło to oglądało. On taki wielki przy małej wyglądał bardzo uroczo.

ocenił(a) film na 8
elodonat

niestety nie widziałam jeszcze filmu ale zdjęcia Skargarda trzymającego w objęciach tę małą dziewczynkę są świetne :) On - taki wielki chłop i ona - taka kruszynka. Takie ciepło bije od nich :)Z niecierpliwością czekam na obejrzenie filmu.

ocenił(a) film na 8
elodonat

dubel

elodonat

rozbrajający, uwielbiam go w tym filmie

ocenił(a) film na 8
elodonat

Zgadzam się z wami wszystkimi, Alexander w swojej roli był niesamowicie przekonujący. Jak chodził przygarbiony z głową w dół, to aż mi się żal człowieka zrobiło... A na dodatek miał świetny kontakt z filmową Maisie. Jednym słowem: brawo!

ocenił(a) film na 7
elodonat

soooo cute...to jego odgarnianie przydługiej grzywki, stylowe trampki, nieporadny chód, lekkie zagubionie, trochę taki nieobecny - wyjątkowa rola

elodonat

jako ćpun, wąchacz kleju - w ogóle matka i jej kumple z zespołu to patologia, sprawa prosta - dziewczynka powinna być wychowywana przez tatę i Margo, a nie przez żłopiące piwsko i palące papierochy dziwaki

MisterTornister

przez Margo, tamci porzucili ją

ocenił(a) film na 6
MisterTornister

Jaki ćpun, jaki wąchacz kleju? Oglądaliśmy ten sam film? Lincoln nie był z zespołu matki, tylko pracował w barze. Robota wprawdzie "blue collar", ale był to człowiek ciepły i sympatyczny, nie to co Maisy tatko biznesman.

Poza tym jestem zdania, że matka jeszcze Maisy kochała, za to ojciec to już ją kompletnie olał i był generalnie chłodny dla niej. Ja tam nie widziałam, żeby matka ćpała, piła na umór, po prostu dużo koncertowała i była skupiona na pracy i to się na dziecku negatywnie odbijało- ten brak czasu dla niej. A i jeszcze co do zespołu- widziałam jedną imprezę i nikt się po niej nie zataczał. O jakiej patologii tu mówimy?

Naethalee

odniósłbym się do pani wypowiedzi, jednakowoż nie pamiętam już szczegółów tego filmu

ocenił(a) film na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones