PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 783
oceny
6,5 10 1 72783
5,2 16
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Willis

ocenił(a) film na 7

1mln różnicy i już nie chce zagrać w filmie. A podobno poza planem są kumplami.

Saqro

No,straszny kretyn i idiota.Wcześniej go nawet lubiłem,a teraz zraził mnie do siebie.Nie był najlepszym aktorem wśród reszty niezniszczalnych.Np. taki Van Damme 100 razy lepiej potrafi od niego grać,ale nie został doceniony.

ocenił(a) film na 8
aza_0_9_z_

gdyby van damme nie został doceniony to by nie zagrał w ex2. świetnie się tam janek spisał

użytkownik usunięty
aza_0_9_z_

".Np. taki Van Damme 100 razy lepiej potrafi od niego grać,ale nie został doceniony"

Zabawne.

użytkownik usunięty

Zaraz się dowiem, że filmy Norrisa są ciekawsze od filmów Arnolda.

Nie wiem o co ci chodzi.Nie chodziło mi o to,że go nie doceniają,ale o to,że dużo ludzi myśli,że on jest słabym aktorem i mnie to wkurza.Co cię tak bawi?

użytkownik usunięty
aza_0_9_z_

Rozbawiło mnie to co zacytowałem przecież widzisz. :)

Widzę,ale wyjaśnij mi to konkretniej.

Widzę,ale wyjaśnij mi to konkretniej.Czemu cię to bawi.

użytkownik usunięty
aza_0_9_z_

Wywyższanie gry aktorskiej Van Damme ponad Willisa i to o 100 razy jest dla mnie zabawne. Teraz wyjaśnij mi jak mam Ciebie traktować, piszesz jak facet, a masz w profilu kobiece imię oraz płeć.

Bo korzystam z czyjegoś profilu.A apropo naszej dyskusji chodziło mi o to,że dla mnie Van Damme jest lepszym aktorem niż Willis.Zresztą to jest tylko moja opinia.

Bo korzystam z czyjegoś profilu.A apropo naszej dyskusji chodziło mi o to,że dla mnie Van Damme jest lepszym aktorem niż Willis.Zresztą to jest tylko moja opinia.

Bo korzystam z czyjegoś profilu.A apropo naszej dyskusji chodziło mi o to,że dla mnie Van Damme jest lepszym aktorem niż Willis.Zresztą to jest tylko moja opinia.

użytkownik usunięty
aza_0_9_z_

Ile razy jeszcze to samo napiszesz przecież widziałem to już.

nie wczytało się za pierwszym razem. Zresztą nie mam przyjemności dłużej z panem rozmawiać z tego poziomu. Arrivederci Roma.

Widzę,ale wyjaśnij mi to konkretniej.Czemu cię to bawi?

Saqro

W ich swiecie naklepszy przyjaciel do gotowka. My moze i jestesmy szarakami, ale potrafimy docenic takie sprawy jak przyjazn.Z drugiej strony to nie ma sie co dziwic, gdybysmy zarabiali tyle co oni, to tez moglibysmy sie zatracic.
Pytanie czy bysmy tego chcieli?

Saqro

willis to chytrus i tyle

ocenił(a) film na 6
damianho15

I co Damian słychać nowego ? Książki do szkoły uszykowane oraz strój galowy na jutro ?

ocenił(a) film na 4
bradock

Dobre!

ocenił(a) film na 4
karoman4

Hahah:D

użytkownik usunięty
bradock

hahahahahha :D

użytkownik usunięty

Zerżnąłeś avatar ode mnie, już zgłoszone xD

użytkownik usunięty

Wiedziałem Henry że się odezwiesz na ten temat :D

użytkownik usunięty

Hehe

użytkownik usunięty

Minimalnie jest inny więc nie potrzebnie zgłosiłeś :D

użytkownik usunięty

Okey to napiszę priva żeby usunęli moje zgłoszenie.

użytkownik usunięty

Miło.

bradock

a ty? haha na szczescie dawno mam to za soba.

użytkownik usunięty
damianho15

Jak bradock kończył szkołę Ciebie nie było jeszcze na tej planecie.

haha bo ty wiesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones