PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 783
oceny
6,5 10 1 72783
5,2 16
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

http://www.filmweb.pl/news/%22Expendables+3%22+bez+Seagala%2C+za+to+z+%22m%C5%82 od%C4%85+krwi%C4%85%22-93949

użytkownik usunięty

Wiadomo kto sie zaraz odezwie

użytkownik usunięty

Cóż mało mnie to obchodzi, ja to nie zrobiłem po złości tylko żeby wszyscy wiedzieli. Czy jest coś w tym złego?, no chyba nie.

użytkownik usunięty

Dla niego tak, to znaczy dla nich

użytkownik usunięty

Jak mam być szczery to wolałbym Snipesa zobaczyć w tym filmie, bo ciekaw jestem jego formy po wyjściu z pierdla. Albo w roli złych Oldmana, Malkovicha albo Rotha. Wtedy z góry już bym postawił wysoką ocenę.

użytkownik usunięty

Ja tez. Jakas wyrazista postać. Roth, hmm to mogloby być coś

użytkownik usunięty

Ed Harris też byłby ciekawy w jakiejś roli, nie wiem czy kojarzysz aktora.

użytkownik usunięty

A nie ?

użytkownik usunięty

No właśnie nie wiem, ale on też często grywał gangsterów, zabójców czy tam wojskowych. Ciekawa postać wg mnie.

użytkownik usunięty

Za Twierdze chociazby

użytkownik usunięty

No właśnie.

PS. Kurde, dopiero teraz zauważyłem że taki temat został już założony, ale ten FW jest opóźniony. To teraz faktycznie wyjdę na anty-Sigalowca, ale poczekajmy jak giertychy i sigalowcy dadzą 1/10 - "bo Seagala tam nie było" :/

ocenił(a) film na 8

a dopiero teraz zauważyłem ten temat



co do snipesa to pewn ow więzieniu trenował i może być niezły

użytkownik usunięty
Expendable91

Jak nie będzie Snipesa, Rutgera i Mela to dam 1/10, za brak Seagala 10/10 - ocena łączna 5/10 ;) Producenci się uratują jak dadzą Malkovicha, Oldmana i Rotha to dam wtedy 6/10, a jak będzie Al to dam 10/10 bez oglądania ;)

ocenił(a) film na 8

jak nie zagra rourke to odrazu walne 1 i nie oglądam ;)

użytkownik usunięty
Expendable91

Czekaj, czekaj ... zapomnieliśmy o tym: Nie ma Eastwooda, Connery'ego, Norrisa i Forda to też od razu pała. Co o tym myślisz? :D

ocenił(a) film na 8

oraz sutherlanda. no to nie ma nawet co oglądać. jak oni nie zagrają to usuwam konto z FW :)

użytkownik usunięty
Expendable91

Sutherland też. A jak Hans Zimmer skomponuje muzykę do "EX3" to ja też usnę konto. Jak skomponuje Morricone to dam 10/10 bez oglądania :)

ocenił(a) film na 4
Expendable91

Dobra, Chan przypuszczalnie będzie. Ale jak mi kurna Willisa nie wezmą, to z miejsca daję 0/10.

użytkownik usunięty
Expendable91

Ale się jedynek posypie za brak Seagala.

ocenił(a) film na 9

Seagalowcy zaraz będą w akcji. Granat, my coś już o tym wiemy ;)

Expendable91

No możliwe a "cele" to pewnie miał taką jak Siara w drugiej części "kilera" :) hehe

ocenił(a) film na 9

Całe szczęście - długo czekałem na tę informację. Teraz tylko czekać na Snipesa ;)

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

Fajnie Seagala ,Gibsona ,Forda ,Cage ,Rourke nie bedzie ale za to dostaniemy wyżelowanych pedałków ze Zmierzchu !

ocenił(a) film na 8
bradock

ale o czym ty piszesz? weź troche wyluzuj. niby gdzie jest napisane że gibson i rourke odmówili? sam niedawno dałem linka na temat rourke i cage. jescze pół roku przed nam izanim potwierdzą obsade oficjalnie więc

użytkownik usunięty
Expendable91

Ja tam czekam i wiem że się nie zawiodę, dostaniemy świetny film akcji.

ocenił(a) film na 9

Ja też mam takie przypuszczenia :)

ocenił(a) film na 6
Expendable91

Ale z tego wywiadu wywiadu co dał Stalllone wynika ze głównie zagrają młodsi aktorzy i najprawdopodobnie Jackie Chan ,choć jeszcze na 100 procent nie jest to pewne .No i Stevena napewno nie bedzie .Co do reszty aktorów Sylwek się nie wypowiadał .A z tego co mi wiadomo to oficjalne zaproszenie dostali Cage ,Ford ,Chan ,Rourke ,Snipes i Eastwood ,Connery którzy odmówili .Natomiast nigdzie oficjalnie nie wyczytałem żeby Gibson dostał zaproszenie ,ciekawe czy Dudikofa weżną ?

użytkownik usunięty
bradock

Gdzie napisał głównie zagrają młodzi?
Napisał że EX 3 potrzebują świeżej krwi.
Główne rolę będą mieć ci co mieli w EX 1 i EX 2. Jakim cudem nowi aktorzy mają mieć główne role?
Co wy ludzie wymyślacie.

Cage, Chan pewnie zagrają, Ford w nowym kinie akcji nie gra także pewnie w EX go nie będzie. Snipes jak wyjdzie to jest szansa.

ocenił(a) film na 6

Pewnie masz racje .Skład stałej ekipy się nie zmieni ,byle ktoś dobry i wyrazisty zagrał czarny charakter np Snipes ,Cage albo Sizemore .No zobaczymy kto zagra .Byle tylko koncepcja i styl filmu nie uległ zmianie ,żeby to była dobra sensacja .

użytkownik usunięty
bradock

Rutger.

ocenił(a) film na 6

To był by najlepszy wybór ! Szczególnie że Stallone go znał bo razem kręcili ,,Czarnego Jastrzębia ,, wiec napewno wiedział by co się po nim spodziewać .Ale wydaje mi się że producenci Rutgera raczej nie weżną bo nie jest on tak bardzo znany i popularny (Choć w erze VHS jego filmy cieszyły się sporą popularnością ) jak np dzisiejsze nowe gwiazdy typu Statham czy Diesel .Hauera doceniają dzisiaj starzy wyjadacze kina ,tacy jak my .

użytkownik usunięty
bradock

Masz rację, ale Rutger nadal jest aktywny aktorsko, a aktorem jest bardzo dobrym. Mam nadzieję że dostanie jakąś propozycję. Mógłby grać albo czarny charakter albo tak zwany "mózg grupy", bo facet ma czym się pochwalić.

ocenił(a) film na 6

Tak jest ! Hauer -Zuch Chłopak !!! http://www.youtube.com/watch?v=O5fuFinbX34

użytkownik usunięty
bradock

http://www.youtube.com/watch?v=s6WmEoMY2Lo

ocenił(a) film na 6

To chyba jego najlepszy film .Miałem kilka lat temu ten film na DVD ,pożyczyłem go kumplowi i mi go nie odał ,wyprowadził się do innej wiochy .Ku*rwa jak go znajdę to go zaje*bie .

użytkownik usunięty
bradock

Wg mnie najlepszy z nim film to "Łowca androidów", oglądałeś?

ocenił(a) film na 4

Kamil Stoch skoczył 140 metrów.

użytkownik usunięty
karoman4

A co mnie to obchodzi, jak gadam tu z bradockiem o Rutgerze? Musisz psuć rozmowę? :/

ocenił(a) film na 4

Ojej, przepraszam, że akurat z Tobą podzieliłam się tą informacją.

użytkownik usunięty
karoman4

Tak się nie robi. Zmieniasz temat i akurat wśród dwóch osób gadających o aktorze o którym istnieniu nawet pojęcia nie masz. Trochę to bezczelne.

ocenił(a) film na 4

Jesteś przekonany, że nie znam Rutgera Hauera?! Wiem kto to jest i jak wygląda.

użytkownik usunięty
karoman4

Tak. Bo zajrzałaś do Google. Ale ja nie o tym mówiłem, tylko o zmianie tematu.

ocenił(a) film na 4

No ale fakt jest taki, że go znam i nie ważne skąd. Za zmianę tematu przeprosiłam już.

użytkownik usunięty
karoman4

Taaa chyba dopiero od dzisiaj xD Z tą zmianą tematu to się już nie czepiam ale nie lubię jak ktoś mi przerywa rozmowę o dobrych aktorach, zatem nie dziw się potem moim aroganckim postom.

ocenił(a) film na 4

Arogancję zachowaj dla innych, bo w wypowiedziach do mnie jest to niedopuszczalne.

użytkownik usunięty
karoman4

Zapamiętam to sobie :P

Już się tak nie spinaj. Ewentualnie zawsze se możesz popisać żeby nikt się nie wtrącał przez prywatne wiadomości.

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Ja się nie spinam, jestem oazą spokoju. Uważam że nie fajna jest zmiana tematu i to tyle, ja gadam z bradockiem o Hauerze to nie grzecznie jest to przerywać tematem o którym ochoty gadać nie mam.

No sumie to nie potrzebnie Kasia napisała ten swój post.

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Dobra już nie ma co się faktycznie spinać o nic, nie jesteśmy przecież dziećmi.

Dokładnie, dlatego niepotrzebne było to zamieszanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones