PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595010}

Niezniszczalni 2

The Expendables 2
6,9 123 477
ocen
6,9 10 1 123477
6,5 19
ocen krytyków
Niezniszczalni 2
powrót do forum filmu Niezniszczalni 2

Kogoś brakuje??

ocenił(a) film na 8

Czy kogoś brakuje w tym filmie nwm. Seagala,Cage'a,Travolty,Gibsona,Banderasa,Deppa,.Lee
JonesaJak dla mnie jest ok

korstern

Pewnie, że jest OK a nawet świetnie. Chociaż wiadomo, że jak by pojawił się Travolta czy Seagal to by było jeszcze lepiej.

korstern

Co ma Depp do nawalanek?
To nie mają być najlepsi aktorzy na świecie, tylko gwiazdy mega hitów z Polsatu (choć niektórzy są też niezłymi aktorami).
Seagala brakuje. Ale nie Deppa. Depp to inna liga. Jakieś 10 klas wyżej. Tu ma być mocne kino z nazwiskami, które nie mają nic wspólnego (albo mało) z dobrą grą, a nie najlepsi aktorzy świata. :)

ocenił(a) film na 7
korstern

Jak to kogo Bogusława Lindy ;)

korstern

ja bym wcisnął Dannego Trejo

użytkownik usunięty
korstern

Michael Dudikoff, Mr T., Hulk Hogan.

użytkownik usunięty
korstern

A Steve Guttenberg byłby doskonały do epizodu jakiegoś gliny z drogówki. I tak jak wszystkim innym mi tez do żelaznego zestawu ze starych VHS brakuje kucyka Stevena Seagala.

ocenił(a) film na 7

Skoro może być Steve Guttenberg to tym bardziej Terence Hill lub Bud Spencer a najlepiej obaj:)
Ps. cała trójka wymieniona wyżej jak najbardziej pasuje. pozdro

użytkownik usunięty
korstern

Jeszcze mi się przypomniało, kogo bym chciał: SIGOURNEY WEAVER! A czemu nie.

A w trójce wystąpią podobno Mel Gibson i Harrison Ford - tyz piknie.

użytkownik usunięty
korstern

Boguś Linda i Karol Strasburger. WIelcy nieobecni.

Pan Karol za młodu całkiem całkiem sobie radził w kinie akcji. ;)

ocenił(a) film na 10

Strasburger w kinie akcji? Nie wyobrażam go sobie w tym gatunku. On, podobnie jak Jan Englert, zawsze kojarzyć mi się będą z filmami wojennymi.

korstern

MacGyvera

ocenił(a) film na 7
korstern

Właśnie wczoraj oglądając niezniszczalnych 2 z moją mamą stwierdzilyśmy jednogłośnie, że brakuje w nim Cage i Travolty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones