PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595010}

Niezniszczalni 2

The Expendables 2
6,9 123 477
ocen
6,9 10 1 123477
6,5 19
ocen krytyków
Niezniszczalni 2
powrót do forum filmu Niezniszczalni 2
trancefan1986

w chinach, rosji oraz francji

statnik

No to zobacz sobie, że w Bułgarii też:
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1080842

trancefan1986

no wiem że teżw bułgari, ale chciałem tylko dodać że planują kręcic w chinach, rosji i francji

statnik

Spox :) Coś ostatnio Amerykanów naszła moda na kręcenie swoich filmów we wschodniej Europie czyli w Bułgarii, Rumunii itd. jak np. film "Control" z 2004 z Rayem Liottą, "Zamachowiec" z Wesley Snipsem, "Kontrakt na zabijanie", "Mechanik Czas Zemsty" (kręcone w Bułgarii), albo w Rumunii "Shadowman" ze Stevenem Seagalem :)

trancefan1986

ano racja, ten film bedzie hitem nie tylko ze wzgledu na obsade ale producenci nato taka kase daja i do tego z simonem westem kreca to w 4 krajach, a pierwsza czesc tylko byla w jednym kraju +usa krecona

trancefan1986

kraina prostytutek i Christo Stoiczkowa...aha i tanich wczasów nad morzem Czarnym

KWallander

i Sofii dobrego taniego wina

trancefan1986

kwlannder to tylko troll, wiec ignorujcie jego posty

statnik

Bułgaria jest fajna, mam tam rodzinę i tam jeżdzę co rok, alkohol jest rzeczywiście bardzo tani, ale polityka taka sama jak w Polsce, nawet gorsza, bo emeryci po 20 latach pracy mają 80 Leva emerytury, czyli na nasze 160 zł...

trancefan1986

obok Rumunii najbiedniejszy kraj Unii, o najwyższym współczynniku przestępstw ( handel narkotykami, żywym towarem) oraz korupcji.

KWallander

Gdyby nie Rumunia i Bułgaria, to Polska byłaby najbiedniejszym krajem w UE...

statnik

a statnik i tam mi odpowiada;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones