PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723653}

Niepamięć

Remember
7,4 12 260
ocen
7,4 10 1 12260
5,3 6
ocen krytyków
Niepamięć
powrót do forum filmu Niepamięć

to jeden z najbardziej wzruszających momentów jakie widziałem w kinie

MichCorleone

Co on zrobił? Zgwałcił kogoś? Dziecko? Bo nie oglądałem. Jeżeli to nie spojler to proszę wytłumaczyć.

ocenił(a) film na 9
Shadow_dawnego_ggggggg

Nie jest to coś co zaważy na fabule filmu aczkolwiek nie chcę spoilerować odbierając widzom zaskoczenie. Będzie miał Pan okazję to proszę obejrzeć film, polecam

MichCorleone

Czyli mam rozumieć że gdybyś napisał co ten homoseksualista zrobił to byłby spojer? Zmarnowałbym sobie przyjemność oglądania? Jeżeli tak to dzięki za niepisanie.
Na razie nie mam czasu więc raczej nie obejrzę.

ocenił(a) film na 9
Shadow_dawnego_ggggggg

No cóż, wygląda na to, że przynajmniej 14stu naszym użytkownikom scena ta zapadła w pamięć i choć sama w sobie nie ma żadnego wpływu na fabułę to robi wrażenie. Oczywiście wiele zależy od wrażliwości, empatii itd. Będę zaskoczony jeśli Pan się wzruszy wszak znamy się nie od dziś :-)

ocenił(a) film na 9
MichCorleone

Trzeba mieć wielki talent by zgadywać, że ta wzruszająca scena to homoseksualista gwałcący dziecko :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shadow_dawnego_ggggggg

Ostatnio zamachy są na punkty szczepień, a dokonują prawicowe szury. ;)

Domyśliłbyś się 10 miechów temu? :)

hyrkan

Na ten temat nie dyskutuję. Rozumiem, że niektórym ludziom covid zrujnował interesy. Żal mi tych ludzi. A ,,prawicowe szury" domagają się rzetelnego śledztwa w Chinach. Mamy prawo do prawdy.

Shadow_dawnego_ggggggg

Oczywiście, że dyskutujesz tylko na takie tematy, gdzie umiesz wymienić kilka anegdot i udawać, że to reguła.

A dziś, pechowo dla ciebie, regułą szurów jest myśl prawicowa.

hyrkan

hyrkanie, a to czasem nie ty podpaliłeś punkt szczepień w Zamościu, żeby zwalić na ,,prawicowe szury"? Bo z tego co wiem, sprawcy jeszcze nie złapali. A ty już wiesz, kto to jest. Może to ty? hyrkanie, przerażasz mnie. Boję się ciebie. Być może byłbyś zdolny podpalić punkt szczepień, żeby zwalić na prawaków.

Shadow_dawnego_ggggggg

:D

Zawsze gdy prawica się ośmiesza, to jest to "prowokacja lewicy"

Tak, takim tłumaczeniem też ośmieszacie prawicę.

hyrkan

Nie martw się hyrkanku, ty już wystarczająco się ośmieszyłeś. Widziałeś jakieś duchy wyłażące z masowych grobów na Podlasiu?

Shadow_dawnego_gggggg

Aha, a po tym poznajesz zwłoki, że są duchy? Czy po prostu jesteś dziś jeszcze bardziej nie w formie? :)

hyrkan

No to jak? Widziałeś jakieś masowe groby na Podlasiu?

Shadow_dawnego_gggggg

a jakaż to partia utrudnia wjazd na Podlasie?

hyrkan

A to ta partia za ,,mordy" odpowiada?

Shadow_dawnego_gggggg

Rozkaz wyszedł od szanownych władz partyjnych.

SG tylko wykonuje.

Stan wyjątkowy wprowadzono tylko dla ukrycia ilości ofiar.

hyrkan

,,Rozkaz wyszedł od szanownych władz partyjnych" - jakie ,,rozkaz"? ,,Rozkaz" do czego?

Shadow_dawnego_gggggg

OMG, czytaj czasem wypowiedzi rozmówców.

Shadow_dawnego_gggggg

Putina też wspierasz, gdy jego żołnierze ukrywają zwłoki ofiar? Bohaterowie jak SG, tylko wykonują obowiązki, tak?

hyrkan

Twierdzisz, że funkcjonariusze Polskiej Straży Granicznej ukrywają ,,zwłoki ofiar"? W jaki sposób? Mobilne krematoria, czy może kopią doły? I co to za ,,ofiary"? Kogo? Kim są? Jak zginęli?

Shadow_dawnego_gggggg

Może czytaj jakieś informacje, trollu? :) Bo właśnie bronisz morderców.

hyrkan

Bronię Funkcjonariuszów Polskiej Straży Granicznej. Nie morderców, nie przestępców. Ci ludzie tylko wykonują swoje obowiązki. Z narażaniem życia.

Shadow_dawnego_gggggg

Bronisz zwykłych morderców. Albo może niezwykłych, bo kierują się rasizmem.

Twierdzenie, że morderca "wykonuje obowiązki" to naprawdę ciekawy przejaw bycia prawicowcem.

hyrkan

hyrkanie. Funkcjonariusze Polskiej Straży Granicznej sumiennie wykonują swoje obowiązki. Tylko hyrkanki popełniają przestępstwa. Że też te hyrkanki jeszcze na wolności...

Shadow_dawnego_gggggg

Właśnie mówię. Tylko naprawdę chorzy ludzie nazywają mordowanie obowiązkiem.

hyrkan

hyrkanie, Bruksela się pali, a ty nie reagujesz?
https://sport.interia.pl/mundial-2022/news-zamieszki-w-brukseli-kibicom-puscily- nerwy-policja-w-akcji,nId,6437620
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zamieszki-w-Holandii-po-meczu-Maroka-na-mundial u-8449926.html

hyrkan

A co tam z Putlerem? Podobno miał defekcję po upadku ze schodów.
Putin u wróżki:
- Co będzie w niedalekiej przyszłości?
- Widzę że jedziesz limuzyną przez tłum a ludzie wiwatują cieszą się i ściskają!
- I co? Macham do nich?
- Nie. Trumna jest zamknięta.

Shadow_dawnego_gggggg

czasem się stykam, także poza twoimi wytworami, z językiem sympatyków pisu czy innej prawicy.

I to nie jest język polski. Cóż za niespodzianka.

hyrkan

hyrkanku, jesteś sympatykiem pis-u? Cóż za niespodzianka. Ja natomiast jestem ,,murem za polskim mundurem". Szkoda, nie mamy ze sobą nic wspólnego.

Shadow_dawnego_gggggg

:) To przykre trochę, że w mundurach są głównie degeneraci i wśród fanów mundurów podobnie.

Polska zasługuje na to, żeby w mundurach zaczęli chodzić ludzie zdrowi i uczciwi.

Te, koleś, a w ogóle jesteś też murem za tym niezwykle zdolnym przemytnikiem broni, który odpalił granatnik na komendzie? :)

hyrkan

Jesteś degenerat, każdy to wie. Jesteś przestępcą. Przykrością jest, że jeszcze nie emigrowałeś na białoruś albo na san escobar. Wg ciebie uczciwi pogranicznicy to tacy, którzy przyzwalają na przemyt ludzi. Co? Jeszcze na handel żywym towarem mają przyzwalać? Nie chcę mieć nic wspólnego z policją. Pamiętam Igora Stachowiaka.

MichCorleone

Ha, ha, ha. Eskimosi sprzedają broń muzułmanom, a nam zabraniają utrzymywać jakiekolwiek kontakty z Irańczykami. Dla Eskimosów liczy się tylko kasa:
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/7837960,gorski-karabach-armenia-od woluje-ambasadora-tel-awiw-sprzedaz-broni-azerbejdzan-izrael.html

ocenił(a) film na 9
Shadow_dawnego_ggggggg

Jaki ma to związek z omawianym filmem?

MichCorleone

KODomici, POKOwcy, lewacy wszelkiej maści, zrozumcie jedno: autostrady i drogi służą do jeżdżenia, normalni ludzie (poza tym, że muszą uważać na Covid) muszą załatwiać swoje codzienne sprawy. Dajcie im spokój, nie blokujcie dróg
https://wiadomosci.wp.pl/strajk-kobiet-potracil-protestujacych-policja-szuka-spr awcy-6568909060876992a
W piątek przez 30 minut musiałem, czekać aż tramwaj odjedzie, bo agresywny tłum wrzeszczący ,,jebać PiS" zastawiał drogę.

ocenił(a) film na 9
Shadow_dawnego_ggggggg

Co innego tutaj - https://www.money.pl/gospodarka/policja-pacyfikuje-przedsiebiorcow-protestuja-pr zeciwko-obostrzeniom-6568097562639104a.html

https://www.rdc.pl/informacje/warszawa-na-wtorek-rolnicy-zapowiadaja-kolejna-man ifestacje-beda-utrudnienia-komunikacyjne/

Godnie, spokojnie, kulturalnie i bez utrudnień

MichCorleone

kwiatek do lufy wetknie mi ktoś:
https://fotoblogia.pl/16035,zdjecie-dnia-kobiety-w-polsce-nie-przestaja-walczyc- o-swoje-prawa

Shadow_dawnego_ggggggg

leczysz sie psychiatrycznie? bo jak nie to radze sie udac do specjalisty

dragonmen32

Drogi Kolego Smoku. Co tak ostro? Nie rozumiem tej agresji przeciwko mnie. Ja sobie z Panem Michałem grzecznie rozmawiamy, a Pan tutaj tak agresywnie. Nie rozumiem też co Ci się Kolego nie podoba w moich wypowiedziach. Nie chcę tych podplań, pobić, wulgaryzmów, smarowania murów Kościołów i innych budynków. Nie chcę tej agresji. Nie chcę nielegalnych protestów, które tylko roznoszą koronawirusa. Nie chcę blokowania tramwajów. Boję się tej agresji. Nie chcę tego całego strajku macic. Co Ci się, Drogi Kolego, w tym nie podoba? Dlaczego mnie atakujesz, dlaczego mnie nienawidzisz?

Shadow_dawnego_ggggggg

mam nadzieje, ze predzej czy pozniej zawina cie w bialy kaftan.

dragonmen32

Prędzej ciebie, bo nawet pisać nie umiesz. W twoim zdaniu było 11 słów. Tylko w ,,czy", ,,w" i ,,kaftan" nie było błędów. Na co chorujesz? Bo ewidentnie coś ci na mózg nachodzi. Zmysły nie działają sprawnie. Być może masz kiłę, bo w jej przypadku mózg nie działa. Ale wcale nie życzę ci zakładu psychiatrycznego. Choć powinieneś tam trafić.

Shadow_dawnego_ggggggg

nie byles lubiany w szkole prawda?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dragonmen32

A ty byłeś lubiany, kochali rabini, chasydzi, kieckowi...

MichCorleone

Uwaga, Holandia chce wprowadzić w naszym kraju demonkrację, ku uciesze takich ludzi jak MichCorleone

Shadow_dawnego_ggggggg

czy Holandia zamknie w pace naszych nazistów?

hyrkan

Raczej nie. Bo ich nie ma. Są na Bałkanach. Regularnie dewastują Jasenovac. holandia nie ukarała własnych esesmanów z czasów II w. św.

Shadow_dawnego_ggggggg

Może Holendrzy ich mają za bohaterów jak ty SG?

hyrkan

Ja naprawdę mam za bohaterów Funkcjonariuszy Polskiej Straży Granicznej. A ty jest przestępcą. Nie wiem dlaczego jeszcze jesteś na wolności. Nie wiem co Holendrzy uważają o swoich esesmanach. Wiem, że hyrkan lubi dywizje ss. Zwłaszcza te z Bałkan (skandenberg, handschar).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones