PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737277}

Nie ma powrotu

Never Goin' Back
5,2 467
ocen
5,2 10 1 467
Nie ma powrotu
powrót do forum filmu Nie ma powrotu

i ten film jest jego dobrym przykładem, choć prawie nic w nim się nie dzieje. A jeśli się coś dzieje do jest albo zmyślone albo podkolorowane.

Ponieważ nie można na razie oceniać, zapiszę sobie tutaj: 6/10 .

ocenił(a) film na 3
Wujek_Sylwek

Dobrze zacząłeś, a potem 6... Dałem o połowę mniej, bo to żałosny film, tak realizacyjnie jak treściowo.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Ach ten żałosny filmweb znowu mi pisze, że za 8 godzin napiszesz powyższy komentarz. Mogli by już w XXI wieku uwzględnić, że Ziemia jest okrągła.

Moje 6/10 wynika z tego, że oceniam ten film jako paradokument albo dokument fabularyzowany, a nie dramat czy komedię, jak jest w opisie.

Rozumiem też, że Ty zawsze w swojej ocenie filmu zawierasz jakiś element oceny moralnej czy etycznej tego co jest w filmie zobrazowane. I tym się różnimy.

Dla mnie ten film jest czymś w rodzaju filmów dokumentalnych o chorobach wenerycznych, które mi pokazywano w podstawówce na "przysposobieniu do życia w rodzinie" czy jak się ten przedmiot nazywał. I stąd moja wyższa ocena.

ocenił(a) film na 6
Wujek_Sylwek

Wedle filmweb-u powyższy komentarz napisałem za 9 godzin. Zobaczę, czy uda się zrobić dłuższą podróż w przyszłość.

ocenił(a) film na 6
Wujek_Sylwek

Nie, nie daje się. I pomyśleć, że Kopernik był Polakiem i już na przełomie XV i XVI wiedział więcej o okrągłości Ziemi, niż współcześni wykształceni Polacy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones