PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480152}
5,8 57
ocen
5,8 10 1 57

Mission London
powrót do forum filmu Mission London

Świetnie dobrani aktorzy, scenografie, muzyka. Film rokręca się powoli i z początki może trochę nudzić, ale później robie się naprawdę śmiesznie. Momentami wręcz pękałem ze śmiechu. Zdecydowanie polecam!

ocenił(a) film na 8
Strayker

W zupełności się zgadzam z oceną tego filmu. Aktorzy rzeczywiście świetnie dobrani-tu muszę zaznaczyć, że w filmie gra elita bługarskich aktorów. Dobry scenariusz, dobre wykonanie. Oglądałem z przyjemnością. Jedyne zastrzeżenie do filmu paradoksalnie wynika z faktu, że oglądałem film w oryginale/znam język/ i wiele replik aktorów jest niezrozumiałych, bo są zagłuszane przez muzykę. A ponieważ oglądałem to w towarzystwie bułgarskim to wiem, że przyczyną nie jest fakt, iż język ten nie jest moim językiem ojczystym, bo Bługarzy skarżyli sie na to samo. Zreszta , tak na marginesie, wydaje mi sie, że to jest też bolączką wielu polskich filmów. Tak czy inaczej zachęcam do oglądania. Warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones