PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010261}

Meg 2: Głębia

Meg 2: The Trench
4,6 14 765
ocen
4,6 10 1 14765
4,6 8
ocen krytyków
Meg 2: Głębia
powrót do forum filmu Meg 2: Głębia

Czy tylko ja widziałem, że kiedy z 3 harpunów użył już dwóch to jadąc skuterem wodnym na plecach dalej miał 2 harpuny? xD

ocenił(a) film na 7
staszeka

Nie tylko ty to widziałeś. Ale miał te dwa harpuny po użyciu już dwóch, tylko przez chwilę, w jednym ujęciu. Potem miał już prawidłowo jeden na plecach i w sumie użył tych "wybuchowych oszczepów" tylko 3 razy, więc summa summarum wszystko się zgadza. ;)

ocenił(a) film na 3
staszeka

Też to zauważyłem. Najważniejsze, że mojemu synowi się podobało, swoją ocenę przemilczę:) Oczywiście oczekiwań nie miałem żadnych więc nie czuję w sumie żadnego zawodu:)

ocenił(a) film na 2
staszeka

To tylko jedno z wielu niedopatrzeń w tym filmie. Nawet to zdjęcie na Filmweb jak wisi u helikoptera, to nic że metr nad ziemią, ale nawet dali mu piankę na płozie na rękę żeby czasem się nie porysował ha ha....

staszeka

Dokładnie tak było, ale w kompletnym pomieszaniu z poplątaniem w tym filmie, kto by się tym przejmował. :)))

ocenił(a) film na 1
staszeka

A gdzie użył drugiego? Bo ja pamiętam jak tylko raz rzucił w tego rekina Mega w wodzie a potem się wyjebał z motorówki na plecy i juz chyba nie miał wcale. Wstyd HBO puszczać takie gówno juz naprawdę nie mają co promować

ocenił(a) film na 6
staszeka

Tamten się nie liczył xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones