PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010261}

Meg 2: Głębia

Meg 2: The Trench
4,6 14 765
ocen
4,6 10 1 14765
4,6 8
ocen krytyków
Meg 2: Głębia
powrót do forum filmu Meg 2: Głębia

Brakowało tylko

ocenił(a) film na 5

W tym filmie brakowało Godzilli, King Konga i Transformerów :D druga połowa filmu to już przegięcie pały normalnie "nieśmiertelni 10"...

ocenił(a) film na 6
KristoferTM

To prawda, że dużo tu przegięć typowych dla większości współczesnych blockbusterów, ale jak chcesz, żeby ręce całkiem Ci opadły i doznać całkowitego załamania to "polecam" nowego Indiana Jonesa numer 5. Tam jest dopiero parada absurdów, a głupota scenariusza co chwilę osiąga apogeum :)

ocenił(a) film na 5
tomash74

Nie oglądałem ale napewno obejrze bo mam na lapku. Ja nie wiem co oni robią teraz z tymi filmami ale za dużo Sci-Fi jak np: Szybcy i wściekli 9 też przesadzony momentami...

ocenił(a) film na 5
KristoferTM

Idiotyzmy to nie problem w tej kategorii filmowej. Główny problem to nuda. Film jest po prostu nudny.

KristoferTM

Ej no to ja chciałam napisać, że brakowało King Konga;p

ocenił(a) film na 5
rapunzel72

Haha no widzisz tak samo myślimy ;) do pierwszej części będę wracał ale do tej nigdy ;d

ocenił(a) film na 7
KristoferTM

Wiadomo że tu wszystko od początku nawet było przegięciem.To jest film s-f,a nie dokument z Animal planet że wszystko musi być realne he he.Jak dla mnie fajna,widowiskowa rozrywka.Szczególnie jak się oglądało w jakości 4K ;).

ocenił(a) film na 5
KristoferTM

W drugiej połowie filmu już skipowałam sceny z Jonasem i oglądałam te z Jiumingiem, DJ i Maciem, bo były dużo bardziej ciekawe i nawet zabawne. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones