PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32370}

Mecz ostatniej szansy

Mean Machine
7,1 28 210
ocen
7,1 10 1 28210
7,3 3
oceny krytyków
Mecz ostatniej szansy
powrót do forum filmu Mecz ostatniej szansy

- Co by powiedziała Twoja matka?
- Fuu*k mee (Ja pierniczę)

Wyłączyłem.. resztę obejrzałem online z napisami. Rozumiem, że godzina była wczesna więc mogły oglądać to dzieci ale dlaczego najlepsze filmy puszczają właśnie w takich godzinach? Rozumiem, że chodzi o cenzurę ale po prostu w niektórych
momentach, jak w tej wyżej wymienionej niszczy wiele temu filmowi. A później się dziwić, że KOMEDIA nie ma w sobie nic komedii. Jeżeli oglądają to osoby starsze czy dzieci to tak naprawdę mają to gdzieś, jest to dla nich zwykły film na wieczór.
Dla nas, którzy chcą wyciągnąć coś z tego filmu, żeby utkwił nam w pamięci i rozsądnie go ocenić.. nie można oglądać takich wersji filmu. Żeby wyciągnąć z tego filmu PRAWDZIWE odczucia, trzeba obejrzeć jego oryginalną wersję, a raczej
oryginalne tłumaczenie. Dlaczego tak mówię? Bo gdyby naprawdę miało być tam "ja pierniczę" to powiedziałby GOD DAMN a nie FU*K ME. Naprawdę polecałbym wszystkich filmwebowiczom, którzy chcą ocenić film z rozsądkiem, aby oglądali z
napisami, lub na innych kanałach. O ile dobrze pamiętam, film Adrenalina leciał kiedyś na jakimś kanale Zone, lektor był mistrzowski, tłumaczył tak jak należy. Gdyby filmy puszczali o późniejszych godzinach z normalnymi lektorami to byłbym
skłonny nawet porzucić wersje z napisami. Ale czasami filmy puszczane o 1 w nocy mają dennego lektora. Gdybym miał ocenić ten film po obejrzeniu w TV, dałbym 4, po obejrzeniu 'normalnej' wersji na PC, oceniam na 7.

ocenił(a) film na 7
mejki

Gówniany lektor który zmienia sens wypowiedzi i przez to niszczy film to plaga w tv .Jeśli już to tylko napisy

ocenił(a) film na 9
Danio31b

Zgadzam się z kolegą u góry :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones