PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270617}

Mechanik: Prawo zemsty

The Mechanic
7,1 89 523
oceny
7,1 10 1 89523
6,0 7
ocen krytyków
Mechanik: Prawo zemsty
powrót do forum filmu Mechanik: Prawo zemsty

niczym Rambo

ocenił(a) film na 6

Artur gość kojarzący mi się z Rambo-brakuje wywiniętej wary-twarz nie wyrażająca emocji-i ten mikrofon...film przyjemnie się ogląda,niech żyje posępna twarz Artura:)

ocenił(a) film na 6
kuka39

"i ten mikrofon" buehehe :D tylu wpadek z mikrofonem w jednym filmie chyba się wcześniej nikomu nie przytrafiło. A twarz Rambo nie jest taka najgorsza. Mi raczej przyszła na myśl twarz Stevena Seagala, pewnie gdyby był młodszy to on dostałby tą rolę. Chociaż twarz Pattisona wyraża równie bogate emocje w Zmierzchu. Chyba teraz taka epoka nadeszła, że aktorzy bez mimiki, usztywnieni botoksem są na fali.

Mimo to, a może też dlatego film oglądało się dobrze. Kino akcji w którym w każdej minucie już od napisów początkowych trup pada gęsto, jest przemoc, seks i wulgaryzmy, czyli wszystko co powinno się znaleźć w dobrym kinie akcji!

kuka39

mikrofon gra w tym filmie główną rolę

ocenił(a) film na 7
netcom_rb

hahahahaha... i jeszcze dźwiękowiec w słuchawkach na dachu :)

mokadi_1980

Ja mam chyba jakąś poprawioną wersję, bo też czytałem o tych wpadkach, ale w żadnym z tych miejsc nie ma mikrofonu, a sam obraz jest ścięty lekko właśnie w tym miejscu.

pitusmetallica

Jedyna wpadke jaka widzialem to wylatujaca łuska po ślepaku jak trenowalli na strzelnicy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones