PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788915}

Mój przyjaciel Dahmer

My Friend Dahmer
6,0 2 557
ocen
6,0 10 1 2557
6,3 9
ocen krytyków
Mój przyjaciel Dahmer
powrót do forum filmu Mój przyjaciel Dahmer

Nic tu nie było potwornego. Klimat i akcja jak z klanu albo Na wspólnej. Najważniejsze wątki potraktowane szkicowo i w sposób miałki czyli relacje z rodzicami, wycofanie ,zbieranie zdechłych zwierząt, jakiekolwiek przeobrażanie się w potwora. Głównie to jak świrował z kumplami i popijał. Jeżeli to miał być film biograficzny potwora, kanibala i nekrofila to troche słabo. Raczej quasi-biograficzny albo o zupełnie o kimś innym. NIC tu nie było. Zresztą jak sie daje taki temat jakiemuś podrzędnemu reżyserowi to potem wychodzi taki fragles.

ocenił(a) film na 9
LordUltor

Film jest oparty na komiksie, który napisał facet, który chodził do szkoły z Dahmerem. Wszystko jest powiedziane z jego perspektywy, a oni nie byli zbyt blisko i autor nie miał wglądu w osobistą sytuację Dahmera, dlatego może się to wydawać "miałkie". Jeżeli chcesz bardziej biograficznego filmu to obejrz Dahmer z 2002 roku.

ocenił(a) film na 7
LordUltor

"Film jest oparty na komiksie, który napisał facet, który chodził do szkoły z Dahmerem." I już to jest wystarczająco przerażające. Że ktoś kiedyś znał Dahmera jako "zwykłego", trochę wyalienowanego chłopaka. Nie wszystkie horrory muszą ociekać krwią i trzewiami.

ocenił(a) film na 3
MyNameIsDeath

a no chyba że tak

ocenił(a) film na 5
MyNameIsDeath

Film przeciętny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones