PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207667}
6,7 10 878
ocen
6,7 10 1 10878
London
powrót do forum filmu London

Poszukuje podobnych filmow najlepiej o nieszczesliwej milosci bo akurat mam teraz taki stan jak glowny bohater ;] a co do filmu 10/10 naprawde swietny.

ocenił(a) film na 8
Kaka880

Sporo fajnego gadania, niesprawna fujarka i tęgie ilości dragów są w Human Traffic. Słowem tematyka zbliżona, klimat nieco odmienny. Tak czy owak gorąco polecam!

Kaka880

Blue Valentine, Zupełnie jak miłość, 500 dni miłości, Bracia, Miłość Larsa, Chaos Theory (z Ryanem Reynoldsem), Candy, Życie jak dom (miłość rodzicielska-nie wiem czy też o taką Ci chodzi), Joe Black, Miasto Aniołów, Życie jest piękne, Rozważna i romantyczna (z Winslet), Jeden dzień, Dla niej wszystko, Twój na zawsze, Chłopiec A, Na pewno, być może, Mr. Nobody, Małe dzieci.
Pewnie niektóre widziałaś :) Na tą chwilę te mi przyszły do głowy :)

Sorella_filmaniak

Human Traffic to oglądałem ale bez żadnej rewelacji, nie wciągnął mnie tak jak London może to przez tematyke a może przez samopoczucie mimo wszystko film był przeciętny ;) A z tych filmów co podałaś to tak sporo z tego widziałem ale na pewno coś z tego wybiore bo nie wszystkie oglądałem ;) a tak na przyszłość to jestem mężczyzną :)) Pozdrawiam ;P

Kaka880

O przepraszam najmocniej :) Jednocześnie patrzyłam na film, malowałam obraz i przeglądałam filmweb :P Jeszcze raz przepraszam :)

Sorella_filmaniak

Nic nie szkodzi ;)) widze, że całkiem dobre filmy oglądasz ;) I z tego co zauważyłem chyba jesteś fanką Will Smitha :P ;))

Kaka880

Obok portreciarstwa, muzyki filmowej i trailerowej, kinematografia to moja największa pasja, więc staram się oglądać raczej tylko te dobre filmy. Chociaż mam takie dni, że lubię obejrzeć jakąś szmirę, dlatego na liście ocenionych filmów mam też piranie, ludzką stonoge i jeszcze kilka innych :p
Rzeczywiście z filmografii Willa Smitha mam kilka filmów, które mogę oglądać bez końca :D ale także uwielbiam i cenię Brada Pitta, Josepha Gordona-Levitta, Alana Tudyka, Ryana Goslinga(jego starsze filmy), Ryana Reynoldsa, Leonarda DiCaprio, Alana Rickmana, Mela Gibsona i jeszcze kilku innych :D sorry, że się tak rozpisałam :p Pozdr

Sorella_filmaniak

Chętnie obejrzałbym coś ambitnego ;) może mogłabyś coś polecić??;>

Kaka880

Polecam (nie wiem czy takie ambitne, ale dobre kino:)):
- Chłopiec w pasiastej piżamie
- Życzenie 143
- 4 piętro
- 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni
-50/50
- Zło
- Najpierw zwiedzaj, potem strzelaj
- Hesher
- Musimy porozmawiać o Kevinie
- Wszystkie niewidzialne dzieci (ambitne nowelki filmowe)
- Mechanik (z Balem)
- Zły dotyk (z Levittem, jeden z moich ulubionych filmów :) nie wiem jaki masz stosunek do homoseksualizmu, ale przez to dużo ludzi omija ten film szerokim łukiem. Ale bardzo polecam :)
- Odmienne stany moralności
- W głąb siebie
- Święty z fortu Waszyngtona
- Manifest Destiny (świetna krótkometrażówka można zobaczyć na youtube)
Mam nadzieje, że coś wybierzesz.
Daj potem znać jak wrażenia.
Pozdr

Sorella_filmaniak

troche z tych filmów oglądałem ;) a nawet powiem, że większość ;)) ale coś z tego napewno obejrze nie pozwole żebyś traciła na darmo dla mnie czas :) a tak od siebie zaproponuje Ci może najnowszy film reżysera "Najpierw zwiedzaj potem strzelaj" który bardzo przypadł mi do gustu a jest nim "Siedmiu Psychopatów" a w tym momencie zaczynam właśnie oglądać "Perks of Being a Wallflower" powiem czy warto po seansie ;D

Kaka880

Właśnie wcześniej miałam pisać, że koniecznie muszę się wybrać na 7 Psychopatów, uwielbiam komedie kryminalne :) Perks of Being a Wallflower też chcę obejrzeć, ale jeszcze nie było na torrentach, ale widzę, że już jest :) Czekam na opinie :) Spoko, lubię pisać o filmach, więc to nie strata czasu ;) Pozdr

Sorella_filmaniak

No to tak film bez rewelacji, można obejrzeć ;) oczywiście mowa tutaj o "Perks of Being a Wallflower" osobiście moge od siebie polecić coś w podobnym stylu "Imaginary Heroes" mało znany ale naprawde fajny film ;)) a na Siedmiu Psychopatów to sie wybieraj poki graja, tez właśnie byłem na tym w kinie i naprawde bardzo fajne wrażenia ;D

ocenił(a) film na 8
Kaka880

nie wierze. dawno nie czytałam tak mega pozytywnej wymiany zdań i konkluzji na filmwebie! rządzicie! szkoda, że większość postów tak nie wygląda! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Sorella_filmaniak

Podłączam się pod waszą dyskusję i kradnę tytuły. W końcu ile razy można London oglądać ;)

hud

Aż przestanie sie być załamanym ;D a to jeszcze troche może potrwać ;) ale juz tyle razy to oglądałem, że wiem w jakim momencie o czym będą rozmawiać ;)) ale widze, że nie jestem sam ;]

ocenił(a) film na 9
Sorella_filmaniak

I mi Twoja podpowiedź się przyda, część filmów widziałem(i z tymi się zgadzam), ale że w ten gatunek się ostatnio wkręciłem, to pójdę Twoją listą. Pozdrawiam

Kris81

To super :) Napisz potem jak wrażenia :) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones