PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113343}

Konwojent

Le convoyeur
6,0 704
oceny
6,0 10 1 704
Konwojent
powrót do forum filmu Konwojent

Nie wiem, czy w takich firmach faktycznie zatrudnia się ludzi, którzy nie umieją strzelać, bo z
wyjątkiem Bernarda, oni wszyscy przypominali mi jakiś zakład pracy chronionej. Takich
sprawnych inaczej, to można sobie brać na cieci do marketu, ale nie do konwoju z grubym
szmalcem. Ale może się nie znam i się mylę.
Końcówka natomiast jest zupełnie nijaka. Nie ma elementu zaskoczenia, który tak by się
przydał w tego typu filmie. Scenarzystę chyba gonił termin.

ocenił(a) film na 8
przemyslaw.rozycki

Sam pracowałem w prywatnej firmie ochroniarskiej i debile zdarzali się gorsi niż tutaj.Trawy co prawda nikt nie palił ale wozić nachlanych w trupa kolegów na workach szmalu się zdarzało .Końcówka mi się podobała to nie jest happy end więcej tu realizmu (prócz sceny gdy dwaj napaleni trawa konwojenci strzelają do siebie to już było przegięcie) reszta mogła się wydarzyć.

ocenił(a) film na 10
darknaren

darknaren niestety masz rację- takie "polskie" realia

ocenił(a) film na 5
darknaren

Nie mam nic do realizmu. Po prostu końcówka była mało zaskakująca jak dla mnie. Można było wymyślić coś ciekawszego.

użytkownik usunięty
przemyslaw.rozycki

Dla mnie film niezły, jeśli chcesz o podobnej tematyce, a z ciekawszą końcówką, to polecam /w mej ocenie b. dobry/ "Metro Manila".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones