PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639250}

Koliber

Hummingbird
6,6 48 672
oceny
6,6 10 1 48672
5,2 4
oceny krytyków
Koliber
powrót do forum filmu Koliber

Agata Buzek opowiedziała na łamach Interii o brytyjsko-amerykańskiej produkcji "Hummingbird", w której partneruje Jasonowi Stathamowi. - Główny bohater to były żołnierz, który uciekł z Afganistanu. Poznaje zakonnicę opiekującą się bezdomnymi. Z czasem zaczynają się do siebie zbliżać...

ocenił(a) film na 8
Elkhazani

http://www.plejada.pl/26079,3,17,agata-buzek-caluje-sie-z-jasonem-stathamem,foto galeria.html jak widać :)

Elkhazani

No niee... to jakiś szczyt, nie wierzę, że on i Buzek :(((

KamilkaPatrzy

jestem lepsza od Buzek ;(

Elisabetth

wyślesz jakieś fotki? ;p A tak całkiem serio to Buzek nie jest taka zła, jako aktorka.

Elisabetth

bankowo, niewiem jak wygladasz ale bankowo tak :))

Elisabetth

umiesz gotowac ?

mrn85krk

Nie jestem pięciogwiazdkowym kucharzem i Magda Gessler zapewne by mnie skrytykowała, ale "sądzę, że umiem" ;p

Elisabetth

nie lubie jej, a co do Ciebie to masz plusa za to gotowanie, teraz pytanie bedzie bardziej intymne... Twoj nos jest mniejszy od Buzek ?

mrn85krk

99% populacji kobiet na świecie jest mniejszy

margolina_81

hahha no fakt :D nie gustuje w takich trabach ;> takze masz ju drugi plus ! ladnie ladnie ;)

mrn85krk

A za co pierwszy? Ta od gotowania to nie ja....

margolina_81

oja rzeczywiscie to chyba ze zmeczenia ;/ dobrze ze juz od jutra mam urlop. tak czy owak gratuluje mniejszego noska ;)

mrn85krk

No dobra, wybaczam to przeoczenie;-) Dzięki za gratulacje, ale niestety to nie sztuka i sukces mieć mniejszy nos... Życzę odpoczynku na urlopie:-)

margolina_81

sztuka nie ale troche szczescia ;) w sumie juz powoli zaczynam sie nudzic, jak dobrze ze kino mam niedaleko ;)

mrn85krk

W święta do kina???...a sprzątanie, gotowanie???... W ogóle to w święta kina są otwarte?

margolina_81

mam taka nadzieje, nie gotuje a sprzatanie to zabijanie nudy wiec jaknajbardziej. Dzis sprobuje z kinem najpierw przeczytam a potem pojde, nie wiem jak u Ciebie ale w Krakowie sypal snieg do niedawna i przez tp nie chce mi sie chodzic nigdzie ;/ ah ta aura

mrn85krk

U mnie w Krakowie też padał śnieg:-) Masakra. Szkoda, że choinka w piwnicy....

margolina_81

moznabylo kroliczka ze sniegu lepic, ale mam dobra wiadomosc - wszystko przed nami bo ponoc dzis w nocy ma spasc do 15 cm sniego w malopolsce ....

mrn85krk

No i sprawdziła się prognoza... Rano śnieg prawie kolana;-) Chyba ta rozmowa zbacza z tematu. Raczej to nie dotyczy oceny filmu. Zaraz nas zbanują.

margolina_81

Cześć Syliwa :)

margolina_81

Cześć Margolina aka Sylwia ;)

margolina_81

Cześć Sylwia:)

Elisabetth

dam namiary :) jakie województwo ? :)
a tak na serio... jesli gra tam buzek to chyba sobie ten film daruje bo dla mnie to nie aktorka to raz a po drugie jest znana tylko dzięki tatusiowi a takich osób co idą na łatwiznę i to jeszcze w szałbiznesie to mnie krew zalewa...
no ale cóż ... życie ;p

Elisabetth

W czym?

użytkownik usunięty
rybainna

pewnie w obciaganiu menelom

ocenił(a) film na 10
Elkhazani

pewnie zagra 20 sekund, jak rosatti w filmie z pacino, hsahahaha albo wytna scene.

ptakusz

nie wieksząść filmu jest z jasonem , sam widzialem krecilismy to w londynie.

grzegorzzal1984

NIE . większąść filmu jest .......

Elkhazani

No i fajnie. Co prawda to chyba debiut reżyserski - wcześniej pisał tylko scenariusze. Ale "niewidoczni" i "wschodnie obietnice" były OK. Natomiast rozumiem zabieg, żeby postawić naprzeciw siebie: symbol filmów akcji i taką delikatną kobietę jaką jest Agata.
Jestem ciekaw co z tego wyjdzie za film. Czy Statham da radę, w konfrontacji z jedną z najzdolniejszych polskich aktorek? Czy on potrafi zagrać coś więcej niż tylko bieganie i bicie po łbach?

Tom__Tom

Bedzie tak jak zawsze , i nawet jego asystentka powiedziala mi ze on to lubi ( bieganie i bicie po glowach). Ale slyszalem ze jason mowil ze to jeden z jego udzialem filmow.
(robilem catering na tym filmie ale i bardzo duzo akcji widzialem)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Darthalex

Nie piszę o znanych - tylko o zdolnych!
Ty nie musisz się pytać co bierze Statham... Piszesz jak byś już był na prochach. Ups... lek(s)ach.
A lexcje już odrobiłeś?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Darthalex

Jesteś jakoś strasznie sfrustrowany... W szkole ci nie idzie? Robi ci się lepiej jak obrażasz innych. Na nic bardziej inteligentnego cie nie stać? Zastanów się zanim coś napiszesz, bo lepiej uchodzić za głupiego, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tom__Tom

Buzek i Rosati obie bardzo zdolne aktorki!
Tylko ze obie dostaja epizody w wiekszych filmach dzieki swoim tatusiom.

ocenił(a) film na 6
Tom__Tom

Statham nie tylko biega i bije po głowach, pokazał umiejętności w "Snatch" czy "Lock, stock...", gdzie był zajebisty. Dodam do kolekcji jeszcze "Revolver", gdzie mi się baaardzo podoboał :)

Elkhazani

O NIE!!!! TYLKO NIE BUZEK ZE STATHAMEM!!!!!!TAKIE CIACHO ZE SZKIELETOREM :(

mewa5

Podzielam smutek... Może jest zdolną aktorką, ale jej wizerunek jako kobiety jest całkowicie aseksualny :/ za to Statham to czysta męskość :D ;P... Czuję, że będzie mnie irytowała ich relacja i może wypaść mało wiarygodnie...

giraffe15

święte słowa :)

giraffe15

ona miała raka, więc czego ty oczekujesz?

buldok_

no właśnie nie oczekuję cudów. po prostu mogli obsadzić kogoś innego w tej roli, tyle.

giraffe15

oj bo Ty to byś w filmach chciała oglądać same super-laseczki

buldok_

wcale nie, lubię oglądać brzydkich ludzi w trudnych filmach, chodziło mi tylko o role u boku Stathama :P, wg mnie trzeba sobie zasłużyć na granie jego partnerki, najlepiej "tym czymś" czego Buzkówna wg mnie nie ma. Najbardziej absurdalne jest to, że mimo sympatii jaką darzę Stathama to filmy w których gra zazwyczaj podobają mi się ... średnio :) (nie mój gatunek), dlatego nie spodziewam się za wiele tak czy inaczej :).

giraffe15

Wiedza o tym, że coś będzie irytować, zanim jeszcze się to zobaczy jest oznaką albo niezwykłego talentu, albo... no cóż.

Reimar

nie napisałam, że "wiem", tylko że "czuję", jak nie czaisz różnicy to Twój problem ..... wiedz, że różnica jest ogromna.

giraffe15

Ciebie irytuje jej osoba, a innych nie :P, więc nie przesądzaj za wszystkich, co wyjdzie z tego filmu.
PS
Jakby cholernie przystojny facet nie mógł się zakochać w "aseksualnej" lasce... Życie to nie filmowa fikcja, gdzie tylko piękni są ze sobą.

giraffe15

Wiesz, że ona gra zakonnicę w filmie? Niekoniecznie musi wyglądać jak super seks bomba z miseczką D.

mewa5

będzie pewno tak samo jak z tą Valentiną (Natalya Rudakova). błeeee!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones