PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639250}

Koliber

Hummingbird
6,6 48 668
ocen
6,6 10 1 48668
5,0 3
oceny krytyków
Koliber
powrót do forum filmu Koliber

Bo co bo brzydka? bo bogaty tatuś? i co jeszcze?
Szkoda tylko, że przy ładnej z kulejącym aktorstwem nie czyta się tylu nieprzyjemnych komentarzy.
Agata Buzek może się nie podobać, ale poco tak po kimś jeździć? aktorstwa niema aż na tyle
słabego żeby wypisywać takie rzeczy, jest wiele ładnych aktorek które mają gorszy warsztat aktorski
a mimo to ich ocena sięga do 8.0, ale widze, że większość tych chamskich komentarzy pisana jest
przez facetów, płytkich facetów którzy tylko patrzą u kobiety na urodę i ciało i nic poza tym!

ocenił(a) film na 4
Robaczek_12

Zgadza się. Zdecydowana większość facetów, tzw. mężczyzn prawdziwych, woli głupioładne, przypisując im nierzadko wydumane przymioty ducha, aktorstwa itp. Buzek jest całkiem niezłą aktorką, ale nie na wszystkie gatunki filmowe.

Krzypur

Dokładnie, nie piszę, że jej aktorstwo jest rewelacyjne, ale na pewno lepsze niż niejednej naszej polskiej "aktorki" celebrytki...

ocenił(a) film na 7
Robaczek_12

ja akurat uważam, że to bardzo dobra aktorka, nie pamiętam żadnego filmu, w którym zagrałaby źle.. ma specyficzną, dziwną urodę ale akurat w tym filmie wyglądała naprawdę dobrze. To aktorka, która broni się warsztatem.

MaRQs89

Też tak uważam.

MaRQs89

Jest oryginalna. W Rewersie była rewelacyjna. Tutaj grała nieźle, chciaż scenariusz był naciągany. W czerwonej sukience wyglądała świetnie.

ocenił(a) film na 8
Robaczek_12

Ja bym tu nie zwalał winy na płeć komentujących a raczej na tradycyjną bezinteresowną zawiść. Łatwiej pochwalić zagraniczny sukces niż rodaka. Ale idzie ku lepszemu.

ocenił(a) film na 7
tk007

Ja bym dodał jeszcze postać ojca-politykiera, przez którego dostaje się jej od lat... wiadomo jak to jest (zresztą nie tylko u nas, w USA podobnie) z polityką, przedstawiciela "drugiej strony" należy zmieszać z błotem, najlepiej razem z rodziną, sąsiadami i psem. A że przy okazji obrywa Bogu ducha winna córka-aktorka?

Bismarck

Rodziny się nie wybiera. Jest córką jednego z najbardziej wpływowych niegdysiejszych polityków. Oczywistym jest, że będzie musiała uciągnąć na swoich barkach ciężar jego reputacji.

ocenił(a) film na 6
szakisz

Rodziny się nie wybiera? Żartujesz chyba! Ale ciebie wybierają, bo jesteś z takiej rodziny!

szakisz

Jej ojciec nie jest wpływowy, wgryzł się na stanowisko, bo karnie merda ogonkiem na aport starszych i mądrzejszych z eurokołchozu. Dziwne tylko, że młoda Buzek, młoda Rosati dostały się do Hollywood, a z dziewczyn spoza układu żadna.
A film jest dobry, do tego polski akcent tym bardziej mi miły tym bardziej jeśli nie niesie ze sobą na cały świat obrazu naszego rodaka jako zakutego łba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones