PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788449}

Kierowca

Wheelman
6,1 7 601
ocen
6,1 10 1 7601
Kierowca
powrót do forum filmu Kierowca

Swietne udźwiękowienie amtosfera gesta ze mozna kroic nozem nie wiemy cl sie wydarzy calym sercem jestesmy z bohaterem przez to ze kanera jest caly czas w aucie czujemy sie jakbysmy siedzieli obok przez co emocje czasem sa niesamowite. Ale jest to thriller a nie film akcji przypomina surowoscia Bumera czy Brat.

ocenił(a) film na 3
Czarli_3

Ta atmosfera krojona nożem uśpiła mnie niemal. Na emeryturze obejrzę jeszcze raz i policzę ile połączeń telefonicznych odebrał i wykonał kierowca w tym filmie usiłującym być równie atrakcyjnym jak Transporter ale fabułą daleko mu nie dorównujący pomimo tego, że to nie ona jest siłą tego gatunku produkcji.

ocenił(a) film na 9
Dario200

Transporter przy tym filmie to kino duzo mniej dojrzale a ja osobiscie wole klimat i jakość nie ilość i puszczanie oczka do publiki. Sceny poscigow mimo ze duzo skromniejsze wgniataly w fotel film mnie wkrecil do tego stopnia ze dzis sobie go odpale drugi raz a transporter pdoboal mi sie 15 lat temu dzis jakos mnie nie korci by do niego wracac.

ocenił(a) film na 8
Dario200

Porównywanie tego filmu do transportera jest bardzo nietrafione i krzywdzące dla produkcji Netflixa

ocenił(a) film na 3
Dario200

Nie będę się upierał przy swoim tylko dla samego "no bo tak". Obejrzę ten film jeszcze raz, jeśli coś przegapiłem - walnę się w pierś i wyślę przeprosiny do Netflixa. Może oglądałem wersję dla kursantów prawa jazdy (takich poprawkowych, po utracie za brawurę). Charlie, długo masz już ten fotel?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones