PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850377}

Jeden gniewny człowiek

Wrath of Man
7,0 36 480
ocen
7,0 10 1 36480
6,9 23
oceny krytyków
Jeden gniewny człowiek
powrót do forum filmu Jeden gniewny człowiek

Jedna z lepszych ścieżek dźwiekowych z jaką ostatnio sie spotkałem, nadaje niesamowity klimat pełen napięcia, dzięki temu film sporo zyskuje. Soundtrack: https://www.youtube.com/watch?v=wePJaorCKeU

ocenił(a) film na 8
kolejorzkks1

Dzięki człowieku-men, że wspominasz o dźwięku! Już myślałem, że wśród komentujących są tylko głusi! A muzyka w tym filmie robi przejchuj robotę. Zajebisty klimat w kilku scenach właśnie podkreśla dźwięk i to do tego stopnia, że kiszki mi skręcało. Dlatego oceniłem ten film wysoko.

ocenił(a) film na 8
kolejorzkks1

W każdym filmie zwracam uwagę na muzykę. A ta jest REWELACYJNA...

ocenił(a) film na 8
kolejorzkks1

Ścieżka dźwiękowa robi robotę!

ocenił(a) film na 7
kolejorzkks1

Jak usłyszalem Folsom Prison Blues, to pomyślałem sobie takie "WOW", ktoś poprawił Johnnego Casha

ocenił(a) film na 7
Hunt86

To też był świetny moment jak i motyw przewodni filmu.

ocenił(a) film na 8
kolejorzkks1

Soundtrack faktycznie miodny, że nie wspomnę o udźwiękowieniu. Każdy wystrzał odczuwałem razem z obecnymi na ekranie postaciami.
Co do muzyki i filmu w podobnym klimacie - Nobody z Bobem Odenkirkiem (Saul) - tam to się dopiero dzieje, choć już bardziej na rockowo.

ocenił(a) film na 7
kolejorzkks1

Z filmwebu nie dowiemy się nic o oprawie dźwiękowej.Niestety !

ocenił(a) film na 6
kolejorzkks1

Film zasługuję za muzykę na dodatkową gwiazdkę!

ocenił(a) film na 6
kolejorzkks1

Motyw świetny, choć w filmie trochę powtarzalny.

ocenił(a) film na 4
kolejorzkks1

Muzyka akurat to najsłabszy element tego filmu. Ciężka, nudna, niepasująca w ogóle. Odrywającą uwagę od wątku, a nie taka powinna być muzyka filmowa.

ocenił(a) film na 6
kolejorzkks1

https://www.youtube.com/watch?v=4LrRgHyo7ZU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones