PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850377}

Jeden gniewny człowiek

Wrath of Man
7,0 36 576
ocen
7,0 10 1 36576
6,9 23
oceny krytyków
Jeden gniewny człowiek
powrót do forum filmu Jeden gniewny człowiek

Nowa "Gorączka"?

ocenił(a) film na 9

Po trailerze byłem zawiedziony - kolejny "nieguyaowaty" film Guya Ritchiego, ale okazało się, że niepotrzebnie, film jest REWELACYJNY. Trzyma w napieciu od początku do końca, tak że serce aż boli ;-)

JABOL666

chyba za duzo wypiles na seansie i goraczka albo ci sie snila albo glowa sie przegrzala... porownywac papke 2021 do Heat to obraza

JABOL666

Nie popadajmy w przesadę. Film jest naprawdę niezły ale to nie ten poziom co "GORĄCZKA"

ocenił(a) film na 8
JABOL666

Nawet jeśli porównanie trochę na wyrost, to cieszę się, że tym razem Ritchie trzymał się nieco bliżej ziemi

ocenił(a) film na 9
JABOL666

ten film jest zupelnie inny niz goraczka, laczy je tylko motyw napadu i ucieczki, to kilka filmow Richiego w jednym, linia czasowa nie jest wcale zagmatwana jak niektorzy pisza, mrok i profesjonalizm

ocenił(a) film na 5
magda_pik1990

Moze wreszcie zrobil film na powaznie.

ocenił(a) film na 9
aronn

trup sciele sie gesto, muza jest mega ciezka, nie ma miekkiej gry, glupie dowcipy raczej nie sa smieszne i maja na celu pokazanie ze ktos jest malutki i probuje to nadrobic geba, takze jest na powaznie. przyklad - gosc lezy nago na podlodze pobity i dostaje 3 kule w plecy bez ostrzezenia ani glupich wywodow

magda_pik1990

piszesz takie głupoty, że może lepiej wróć do kuchni i zajmij się garami.

ocenił(a) film na 9
suszyMie

ten tekst to do zonki albo dziewczyny zapodaj tylko ze wtedy bedziesz glodny chodzil

ocenił(a) film na 8
JABOL666

Jak oglądałem ten film to w trakcie pomyślałem sobie to samo. Jednak po głębszej analizie to ten film, mimo iż naprawdę jest bardzo dobry to "Gorączka" dalej jest nieosiągalna. Zupełnie inna półka.

JABOL666

Nowa "Gorączka"? - ostro było ćpane chyba xD

ocenił(a) film na 7
JABOL666

Do gorączki to tu sporo brakuje,wątpię czy jeszcze kiedykolwiek komuś uda się nakręcić coś choćby równie dobrego.

ocenił(a) film na 5
Sir_Psychosexxy

Bardzo sporo brakuje,pomijajac ze calosc naciagana ze glowa boli,na napisach koncowych wreszcie odetchnalem z ulga.Guy Ritchie to tak marny teraz rezyser ze szkoda gadac,a wy to lykacie jeszcze.

ocenił(a) film na 9
JABOL666

A teraz wyobraź sobie, że dzień przed obejrzeniem filmu dopada cię trailer na byle instagramie zaczynający się od "po zabójstwie syna musi znaleźć sprawcę". Sam zasiadałem do filmu całkiem w ciemno i akcja z zabójstwem syna była zaskoczeniem. Kilka godzin później dopadła mnie reklama i byłem zdegustowany spoilerem.

ocenił(a) film na 4
JABOL666

Bałbym się porównywać do Gorączki!!!!! Film SŁABY odradzam kino szkoda kasy i czasu

JABOL666

Za ten tekst powinni ci zabrać oczy.

ocenił(a) film na 7
tomektomek

no, nie mogę :)

ocenił(a) film na 6
JABOL666

https://www.youtube.com/watch?v=4LrRgHyo7ZU

JABOL666

Jakkolwiek ten film jest świetny to porównywanie go do "The Heat" to po prostu bluźnierstwo.

ocenił(a) film na 5
Radiw84

Dlatego swietny nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones