PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850377}

Jeden gniewny człowiek

Wrath of Man
7,0 36 471
ocen
7,0 10 1 36471
6,9 23
oceny krytyków
Jeden gniewny człowiek
powrót do forum filmu Jeden gniewny człowiek

Lektor na Amazonie..

ocenił(a) film na 7

Ucieszyłem się że tytuł pojawił się na Primevideo. Ale jak można tak zepsuć film i nie dać możliwości obejrzenia seansu z oryginalnym dźwiękiem i napisami?! Na Amazonie jest tylko opcja dźwiękowa z polskim lektorem. Dla mnie zabija to cały film.

Cinque

dokładnie tak, porażka. dodatkowo ten lektor jest kiepski i strasznie głośny w stunku do oryginalnej ścieżki dźwiękowej

Cinque

Dokładnie, jeszcze bardziej dobija fakt że amazon reklamuje film na YouTube gdzie puszcza urywki w orginalnej ściezce dzwiekowej z napisami

ocenił(a) film na 7
Cinque

wlasnie chcialem obejrzec i az sie nie chce wierzyc, ze nie ma dostepnej oryginalnej sciezki dzwiekowej, ani angielskich napisow... to musi byc jakas pomylka... moze trzeba im to zglosic zeby dodali? jakis absurd, zeby w dzisiejszych czasach czlowieka przymuszac do ogladania filmow z lektorem... od lat filmy gdzie gadaja po angielsku ogladam zawsze z oryginalna sciezka i angielskimi napisami i dzieki temu szlifuje sobie ten jezyk, poznaje nowe slowka, jak sie je wymawia i pisze ;) a tu taki amazon wrzuca tylko lektora i polskie napisy i co mam niby zrobic? wychodzi na to, ze czlowiek placi abonament, ale zeby obejrzec film tak jak lubi, musi go i tak sciagnac z torrentow ;)

Cinque

A to nie pierwszy taki przypadek na Prime w ostatnich tygodniach. Jakiś idiotyzm...

ocenił(a) film na 4
Cinque

Też się wkurzyłam. Płacę za Prime a koniec końców oglądałam film na pirackiej stronie z napisami.

ocenił(a) film na 7
Cinque

Ty się lepiej cieszę że Ci z dubbingiem nie zrobili.

ocenił(a) film na 7
Cinque

Zachęcam do pisania opinii na amazon. Może tak uda się coś zdziałać.

JackMilewski

Gdzie te opinie wrzucać? To już kolejny mój film na Amazon w ten sposób skopany.

ocenił(a) film na 6
Cinque

W dalszym ciągu bez zmian... Zupełnie to niezrozumiałe, film na do wyboru polskiego napisy, wiec dlaczego po prostu nie wrzucą go z oryginalną angielską ścieżką dźwiękową?

Cinque

2023-02-11 bez zmian, napiszcie jak coś się zmieni, proszę :) Tego się nie da oglądać z lektorem.

ocenił(a) film na 8
lehu

2023-05-01 wciąż widnieje film z lektorem i bez oryginalnej ścieżki dźwiękowej

ocenił(a) film na 10
Kolejorz168

Polak powinien ogladać po polsku czyli z lektorem

ocenił(a) film na 8
kk_rrr

Serwisy streamingowe to nie telewizja która odgórnie Ci narzuca lektora. Tutaj powinien być wybór jak kto chce oglądać a dla Jasona to lepiej się ogląda z napisami. A Twoje hasło jest naprawdę śmieszne że Polak powinien oglądać po polsku bo zalatuje lekką ksenofobią.

Cinque

Na Viaplay dostępny z angielską ścieżką dźwiękową z polskimi napisami

ocenił(a) film na 9
Kamil_007

no właśnie na Viaplay jest tylko z oryginalną ścieżką, żadnych napisów, żadnych lektorów i to nie pierwszy raz tak na tej platformie bywa.

ocenił(a) film na 9
Cinque

Nie wiem co za idiota odpowiada za upload na rynek polski, ale powinni go wypieprzyć

ocenił(a) film na 10
zonk_2

Polak powinien ogladać po polsku czyli lektor jest niezbedny

Cinque

Konieczność czytania zabija film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones