PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707736}

Jackie i Ryan

Jackie & Ryan
5,7 3 145
ocen
5,7 10 1 3145
Jackie i Ryan
powrót do forum filmu Jackie i Ryan

Katherine Heigl w ambitnej (niekomediowej) roli... fajnie to wyszło ;)
bardzo przyjemnie się oglądało, zasłużone 7/10 ;D

ocenił(a) film na 4
cykucyku

Dajesz temu nudnemu gniotowi 7/10? W takim razie jaka skala objac Pluton, Zapach kobiety czy 21 gram? 19/10, a moze 27/10?!

ocenił(a) film na 7
Sonik1976

dla Ciebie gniot, a mnie sie podobał ;p Lubie gnioty tego rodzaju ;P I nie będę głupio polemizować na ten temat ;P miłego wieczoru ;P

ocenił(a) film na 7
cykucyku

Mi film również przypadł do gustu. Może to przez słabość do Heigl, a może po prostu film jest dobry. Widoki są piękne. Oglądając go czułem sie jakbym tam był, o tej porze roku. Muzyka też była dobra. Polecam u mnie zasługuje nawet na 9.

ocenił(a) film na 7
Sonik1976

nie pier.dol typie.
Właśnie przez takie opinie jak twoja dziadostwa w stylu "Django" czy "Pulp Fiction" zajmują miejsce w czołówce <LOL> rankingu.

ocenił(a) film na 8
Dadan

"Django" faktycznie przereklamowane, jakieś nieciekawe i tendencyjne, ale "Pulp Fiction" to już prawdziwy klasyk i kawał mocnego kina, oryginał bez precedensu.

Dadan

Niestety, ostatnio coraz częściej dzieje się tak, że jakiś film zostaje hucznie wypromowany, zachwalony przez jednego krytyka, a publika to podchwyci i się nakręca - bo gra aktor, który ma "swoje 5 minut", bo porusza taki "arcyważny" temat, bo ogólnie jest "taki cool"... I człowiek później wywyższa się, jaki to z niego znawca filmowy, bo oglądał jeden czy dwa filmy z kategorii wspomnianej powyżej, jednocześnie obrażając obrazy nakręcone bez wielkiego rozmachu, bez znanych nazwisk, które nie każdemu do gustu muszą przypaść...
Na przykład słynny "Suicide Squad", tak opiewany przez moich znajomych, a tak bardzo zwyczajny dla mnie. I ten cały zachwyt nad Harley Quinn. Nie rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones